Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jaki #!$%@? rak tu wybił xD Porównania Guinnessa do Tyskiego, a jak ktoś cokolwiek wie o piwie, to od razu jest neofitą xD Ludzie, którzy nie odróżniają fanatyzmu od zwykłego zorientowania, kultury czy podstawowej wiedzy. Jedzenie sztućcami pewnie też wyśmiewacie, bo po co ceregiele.

Co za dzbany.
  • Odpowiedz
@Damianowski: nie zgodzę się do końca z tą recenzją, bowiem nie należy oceniać Guinessa w taki sposob. Lany Guiness pity w brytyjskim pubie jest zajebisty i ma zupelnie inny smak niz ten z puszki dlatego nie powinno sie oceniac tego akurat piwa po wypiciu jednej puszki
  • Odpowiedz
@pdk100lej: W całej akcji chodzi właśnie o wypicie jednego piwa i podzielenie się opinią z ludźmi, którzy pójdą do najbliższego sklepu, staną przed lodówką i wybiorą piwo na wieczór. Nie chodzi o dzielenie się wiedzą specjalistyczną dot. wszystkich browarów jakie @Damianowski może spotkać, tylko o powiedzenie zwykłym szaraczkom, jak np. JA, czy dane piwo, które można kupić w sklepie jest spoko/jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@pdk100lej: "brtytyjskie" widac ze wiesz tyle ile zjesz, nikt w uk tak nie powie. nastepny zdolny nie wie ze tak naprawde to malo pija ginesa i wola te swoje jasne siki. gdyby ciemne piwa byly popularne to bylo by ich pelno tak jak w polsce a tymczasem jest jeden gines (i to tez z woda) a reszta to drobnica.
@HansLanda88: ja wiem o co ci chodzi i dementuje ta "kulture
  • Odpowiedz