Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@drlect3r: bzdury
@Damianowski: dokladnie to, polska ma najlepsze ciemne piwa, kiedys pilem portery i bylem bardzo rozczarowany jak bardzo jest rozwodnione.
@BlodyINC: z kranu smakuje tak samo, to jak z kokakola - wszedzie taka sama, masowka.
@Chudzinx: pijaki w uk wybieraja debowe mocne wiec o czyms to swiadczy. jasnych piw bym nie wypil, warka strong to jedyne czego sie napije. zwyczajna propaganda, wiekszosc piw ktore importuja jest lepsza
  • Odpowiedz
Guinnessa piłem w UK i był wg mnie gorszy od Tyskacza


@Chudzinx: porównywanie Guinnesa do Tyskiego, to jak Mulatki do Wschodniej Słowianki, czyli bez sensu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@acctim: bo tych stoutów, to jest kilka typów - przyzwoity russian imperial stout, to sobie pijesz jak takiego guinessa prawie, tylko ciut bardziej rozgrzewa, a po dwóch jak chcesz wstać, to wtedy czuć różnicę - w większości
  • Odpowiedz
@HansLanda88: warke to rozgazujesz przelewajac do szklanki. dawno juz nie pilem bo niepijacy ale tak robilem i wystarczylo po prostu nie pic z puszki albo po prostu lac szybko do szklanki i pic na 2x z duza iloscia piany.
nie wiem jak to jest z ekstraktem bo sprawdzalem organoleptycznie. wg mnie jest mniej bo pilem jakies ciemne 5% i byly bardziej ciemne.
dlatego napisalem ze pijac je w towarzystwie sa lepsze
  • Odpowiedz