Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sierzchula: Wieje #!$%@?, klasyczny tanio wykonczony pokoj z byle biurkoem, kompem i regalem z ikea wypelnionym losowym nerdowskim crapem.
@RatKing: a mi się podoba. Nawet boazeria, której osobiście nie znoszę wygląda tu bardzo ok. Znalazło się miejsce na wiosło, regał na duperele, co więcej facetowi potrzeba? Jeśli chodzi o mancave to 5+.
klasyczny tanio wykonczony pokoj z byle biurkoem, kompem i regalem z ikea wypelnionym losowym nerdowskim crapem.


@AdelbertPeel: no tanio, bardzo tanio, skórzana kanapa, stolik dębowy, biurko proste ale specjalistyczne, waży z 50kg dla stabilności, sprzętu na ponad 20k PLN, a regały trzymają whisky za 2k PLN, dokumenty rodzinne i jakieś duperele jak gry planszowe, obiektywy i pamiątki. Spad dachu wykończony drewnem i w ogóle bieda w #!$%@?. Domyślam się że masz
@sierzchula: I wciaz ta drozyzna wyglada w #!$%@? biedacko. Skorzane meble kupuja klasyczne janusze, zeby zaimponowac barokowym przepychem. A dupa jak sie przyklejala po 10 minutach, tak przykleja sie dalej.

Debowa ta klasyczna lawa z lat 90? Nic tylko usiasc do fusiastej kawy i obrjrzec familiade.

Janusz jestes i bezgusciak.
@RatKing: wciąż nie widziałem twojego mancave ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jest mój mancave, bardzo rzadko kiedy ktoś tu wchodzi, jedynie @lordhellboy pomagał wnosić graty jak był w odwiedzinach. Skóra się nie lepi do dupy, bo nikt tu nago nie lata, a mi się na niej wygodnie siedzi popijając whisky czasem, stolik sprzed epoki, ale mi pasuje, jak już wspominałem, to prywatne pomieszczenie a nie salon.

A
@sierzchula: Tyle że ta pustka trochę po #!$%@? zorganizowana. Na tej ścianie skosowej dajesz półki - fajnie wyglądającą opcja są półkoregały z orurowania (np. czarne stalowe) a VR możesz przenieść pod ścianę gdzie był regał ikeowski - masz do tego ścianę na walnięcie jakiegoś murala. Gitary na stojaki naścienne nad fotele - łatwo dostępne, nie zagradza, wygląda spoko. W ten sposób masz coś co zaczyna wyglądać jak mancave a jednocześnie nie