Wpis z mikrobloga

@Piasqun: a po co Ci zaoczne? idz na dzienne, tylko wtedy wyjdziesz z przegrywu. Byłem i wiem, tylko nie uczyłem się i zaprzepaściłem szansę na poznanie samych fajnych dziewczyn.
@Piasqun: nie za stary na studia? Poza tym ja po studia mam mgr inz na dyplomie 5, jedne z trudniejszych kierunkow na topowej uczelni a I take w tym "chlewie obsranym gownem" nie ma godnej pracy dla mnie ;/
@DonSalieri: Na zaoczne studia chyba nie, bo mam znajomego ziomka, lvl 26 i studiuje, pracuje. Opowiadał mi, że jest na zaocznych sporo ludzi nawet po 30sce i niestety firma ich zmusiła do podnoszenia kwalifikacji.
Ile Ty de facto masz lat? Na zaocznych I tak sie wiele nie nauczysz. Na papierki teraz malo kto patrzy. Czasami sa potrzebne ale niczego nie gwarantuja. Programy studiow ulozone w kierunku kontynuacji dalszych studiow doktoranckich - masa trudnych i jednoczesnie calkowicie bezuzytecznych rzeczy jesli chodzi o oferty na rynku pracy. W Polsce albo stolarz, slusarz etc albo IT, bankowosc, telekomunikacja, elektronika i potem daleko w tyle reszta.. Jeszcze dodam, ze pracodawcy