Wpis z mikrobloga

Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ma być wyborna. Zapraszamy na mniejszy lub większy kawałek. Tak na pożegnanie sezonu czy coś. Powrót z Gdańska zapewne pociągiem o 14:00 w niedzielę. Kto tam jest na trasie z #lodz #torun #gdansk i ma ochotę pokręcić to niech szykuje czas i rower.

Standardowo będę online cały czas i na Endomondo będzie live, żeby wiedzieć gdzie jesteśmy i kiedy można się podpiąć.

Do piątku mam czas wyrobić się z robotą i wyleczyć Achillesa. Jak nie strzeli na trasie to zamoczymy go w Bałtyku dla zdrowotności.

Trasa - jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do trasy to chętnie wysłucham.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ...

źródło: comment_6wngKRXMd3ZUuWTjxfa9BON651y3Ucqo.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebula w narodzie silna xD


@kendi: Kurde, zapomniałem, że to płatna autostrada.

czyli robicie trasę na raz bez snu ? jaką średnią prędkość
  • Odpowiedz
@metaxy: Trasa Przedbórz-Włodzimierzów bardzo dobra z małym kawałkiem gorszej drogi, chociaż ja wolę po prawej stronie Pilicy jeździć bo mniej ruchliwa. Od Sulejowa do Piotrkowa dużo tirów, więc może lepiej koło zalewu albo przez Koło.
  • Odpowiedz
bo możemy i lubimy.


@metaxy: To co, ręce i oczy ci uje**ło, że w csa grać nie możesz i nie lubisz? Ja tam w piątuniu kulturalnie obalę 6 piwek kraftowych, w sobotę wypełznę z łóżka około 13 i w pidżamie odpalę jakieś gierki, a potem zamówię pizzę. Będę śmiał się, że gdzieś tam ktoś teraz się męczy na rowerze i dziwaczy.
  • Odpowiedz
w sobotę wypełznę z łóżka około 13 i w pidżamie odpalę jakieś gierki, a potem zamówię pizzę. Będę śmiał się, że gdzieś tam ktoś teraz się męczy na rowerze i dziwaczy.


@YourDoom: nie zapomnij o codziennej dawce patostreamów, bo widzę, że lubisz. Toteż życzę rewelacyjnego weekendu i uważaj, żeby Cię brzuszek nie rozbolał od śmiechu z nas.

Od Sulejowa do Piotrkowa dużo tirów, więc może lepiej koło zalewu albo przez
  • Odpowiedz
jakim cudem jeszcze żyjesz po tym wszystkim co przejechałeś?


@TzK_: to nie cud. Wystarczy jeść, pić, wypróżniać się i oddychać. Na drodze sytuacji ocierania się o śmierć jak na lekarstwo. A przez ostatnie 5 lat zrobiłem ze 100 tys. km rowerem, więc procent niebezpiecznych sytuacji raczej niewielki.
  • Odpowiedz
Przecież żartuję sobie :P Sam uwielbiam rower, ale robię max 70km okolice Pszczyny.


@YourDoom: Heh, no nie mam aż tak bardzo czasu Was wszystkich analizować. A że na Wykopie rower bywa wrogiem publicznym nr 1 to z góry zakładam, że to nie heheszki. Więc... Peace & love!
  • Odpowiedz
@metaxy: Jeśli będę dostępny i będziecie potrzebować czegoś w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego to śmiało piszcie :p Sam Wam tempa ze swoją kondycją i x-country nie dotrzymam, ale coś ciepłego na ząb i jakąś drobną pomoc mogę zaproponować :D
Swoją drogą przemyślcie odbicie na Koło -> Wolbórz -> Moszczenicę -> Łódź zamiast Piotrków -> Moszczenica -> Łódź. Zaoszczędzicie nerwów na stosunkowo niebezpiecznej DK i przez większość trasy nie będzie Wam jednak
  • Odpowiedz
Jak juz tyle jedziecie to mogliscie zacząć od granicy slowackiej i wtedy bylby to przejazd przez cala polske


@cieplymietek: Dobry pomysł, na następny raz.
@flamstyle: Dzięki, potrzebować raczej niczego nie będziemy (chyba że się coś zepsuje), ale zawsze możesz wpaść na 5km pogadać o starych karabinach.
  • Odpowiedz
@metaxy tak patrzę i nie wiem czy nie lepiej byłoby jechać z Andrespola na Brzeziny później na Stryków i ze strykowa na dw708 może parę km więcej by wyszło ale chyba szybciej jednak niz przez Łódź :)
  • Odpowiedz