Wpis z mikrobloga

Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ma być wyborna. Zapraszamy na mniejszy lub większy kawałek. Tak na pożegnanie sezonu czy coś. Powrót z Gdańska zapewne pociągiem o 14:00 w niedzielę. Kto tam jest na trasie z #lodz #torun #gdansk i ma ochotę pokręcić to niech szykuje czas i rower.

Standardowo będę online cały czas i na Endomondo będzie live, żeby wiedzieć gdzie jesteśmy i kiedy można się podpiąć.

Do piątku mam czas wyrobić się z robotą i wyleczyć Achillesa. Jak nie strzeli na trasie to zamoczymy go w Bałtyku dla zdrowotności.

Trasa - jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do trasy to chętnie wysłucham.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ...

źródło: comment_6wngKRXMd3ZUuWTjxfa9BON651y3Ucqo.jpg

Pobierz
  • 112
@metaxy: nie wiem czy nie lepiej od wloclawka poleciec 91 kawalek, bo asfalt tam na wioskach moze byc nieciekawy. Odbic dopiero na Służewo przy Orlenie i przez poligon :)

Za Świeciem nieco się kluczy i są same lasy, aż do Skórcza brak rozsądniejszych miejsc na postój. Na dzienna trase to DW214 DW222 najlepsza na Gdansk. Jezeli jedziecie ciagiem to polecam objechać prawa strona Wisly do Grudziadza i dalej DK91 - duze
podrzucam ślad Toruń -> Gdańsk -> Toruń


@Rivgen: Dzięki - zobaczę jak to się ma do mojej heatmapy i będę jeszcze ewentualnie dopytywał.

ja #!$%@?


@aloszkaniechbedzie: A to gratuluję, to ważne w życiu.

a kolega co tak w Krośnie często? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rudiok-: A bo kolega pochodzi z Przybówki pod Krosnem.
@metaxy: wlasnie widze, ze dosyc tam kluczyles po gminach ale na lajtowa trase nocna to proponowalbym Unislaw-Chelmno-Grudziadz-zaraz za mostem dolina Wisły do Nowego no i DK91 az do Gdanska. Po drodze Gniew i ewentualnie mozna odbic do Pelplina pod katedre na szybkie foto :)