Wpis z mikrobloga

Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ma być wyborna. Zapraszamy na mniejszy lub większy kawałek. Tak na pożegnanie sezonu czy coś. Powrót z Gdańska zapewne pociągiem o 14:00 w niedzielę. Kto tam jest na trasie z #lodz #torun #gdansk i ma ochotę pokręcić to niech szykuje czas i rower.

Standardowo będę online cały czas i na Endomondo będzie live, żeby wiedzieć gdzie jesteśmy i kiedy można się podpiąć.

Do piątku mam czas wyrobić się z robotą i wyleczyć Achillesa. Jak nie strzeli na trasie to zamoczymy go w Bałtyku dla zdrowotności.

Trasa - jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do trasy to chętnie wysłucham.

#metaxynarowerze #rower
Pobierz metaxy - Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ...
źródło: comment_6wngKRXMd3ZUuWTjxfa9BON651y3Ucqo.jpg
  • 112
A1 byłoby szybciej( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DzikWesolek: Ubolewam, że nie ma serwisówki. Ok, przez to nie ma nic ciekawego do obejrzenia, ale np. na jazdę w nocy serwisówka jest super. I tak ciemno, więc widoków nie ma, a leci się bezstresowo. Nowe autostrady mają tych serwisówek jakby więcej. A1 jak patrzyłem po mapie to nic wiele.
Fajnie ponazywane odcinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ixiliam: a to nie moja zasługa lub wina. To inni użytkownicy Strava tak ją nazwali.

Przez Włocławek wygląda jakby miało Was prowadzić przez chodnik.


@rejestracja_for: dzięki, zobaczę co tam i jak można to zmienić. Ale jak tylko Strava tak prowadzi, to my sobie spkojnie drogą śmigniemy. Nie musimy się trzymać 1:1 z tym co planer pokazał.
@metaxy: A jeśli już przez Słomniki, to radzę jechać obok cmentarza na Prandocin i nie wjeżdżać na e7, nawet na kawałek. Zwłaszcza, że ten, który macie jest dość ruchliwy i mało bezpieczny, bo wszyscy na tym odcinku wariują.
omijacie Malbork? :D


@mechaos: byłem tam z 10 razy, już mi się chyba nie chce kolejny.

Hardkorowa wyprawa wam się szykuje, jak chcecie to na raz zrobić. Bezpiecznej jazdy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@atizylak: Vielen Dank!