Wpis z mikrobloga

Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ma być wyborna. Zapraszamy na mniejszy lub większy kawałek. Tak na pożegnanie sezonu czy coś. Powrót z Gdańska zapewne pociągiem o 14:00 w niedzielę. Kto tam jest na trasie z #lodz #torun #gdansk i ma ochotę pokręcić to niech szykuje czas i rower.

Standardowo będę online cały czas i na Endomondo będzie live, żeby wiedzieć gdzie jesteśmy i kiedy można się podpiąć.

Do piątku mam czas wyrobić się z robotą i wyleczyć Achillesa. Jak nie strzeli na trasie to zamoczymy go w Bałtyku dla zdrowotności.

Trasa - jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do trasy to chętnie wysłucham.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ...

źródło: comment_6wngKRXMd3ZUuWTjxfa9BON651y3Ucqo.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
aaa, to pozdro z Łęk :)


@rudiok-: Heh, nie z Łęk (choć tam chodziłem 4-5 klasę podstawówki), ale z Łączek pochodzę jeszcze bardziej, bo wyprowadziłęm się w 3 klasie podstawówki.

a czy wavelo się liczy?


@i0i0i0: nie widziałem na Endo/Strava. Poza tym więcej widuję zdjęć z "zagramanicy" z gachem niż rowerka! To się nie godzi!
  • Odpowiedz
Za Świeciem nieco się kluczy i są same lasy, aż do Skórcza brak rozsądniejszych miejsc na postój.


@Rivgen: ale to normalna droga? Żadnych atrakcji typu szutry etc?

Wisły do Nowego no i DK91 az do Gdanska


@Rivgen: W grupie to lepiej bocznymi, łatwiej się gada.
  • Odpowiedz
@metaxy: normalna droga ale lasy i wioski zabite deskami. Noca moze byc slabo :). Od Grudziadza do Nowego leci sie fajnym nowym asfaltem. Jak nie chcesz 91 to mozna odbic na Rynkowke i dalej Skórcz.
  • Odpowiedz
@Rivgen: Heh, lampki mamy jak złoto i teraz to już nawet kasztany i żołędzie nie powinny atakować. Chyba zostanie tam jak jest, bo nawet mi się podoba ta droga (z pozycji mapy).Choć jeszcze pomyślę, bo widzę, że ta 91 idzie wzdłuż autostrady, ergo mało kto tam będzie jechał.
  • Odpowiedz
Wyjazd w sobotę na rowerze i powrót w niedziele? w jedna dobe na rowerze 700km? serio? jesteś jakimś tytanem?


@Xtreme2007: Serio, bywało więcej. Co roku są maratony 900-1000km gdzie ludzie jadą to non stop. Ergo da się. Ja mam póki co non stop 1025km non stop, ale to już dość pod limit. Te 650km to (o ile kontuzja Achillesa nie przeszodzi) to powinno pójść "na lajcie".
  • Odpowiedz
jeździsz na jakieś zawody czy coś?


@xqwzyts: Nie, lubię jeździć sam lub ze znajomymi. Ale od przyszłego roku pewnie zacznę, bo mam już wszystkie 2479 gmin w Polsce zaliczone i trochę zaczyna mi brakować motywacji, żeby gdzieś dalej wyjeżdżać - szczególnie samemu.
  • Odpowiedz
Jesteś tytanem ;)


@Xtreme2007: Bardziej #!$%@?.

A ja myślałem, że zrobiłem dobry wynik jadąc na pustynie błędowską i z powrotem (też Krk) ;)


@Xtreme2007: Nawet bardzo dobry, moje pierwsze 200km koło Krk to chyba była taka trasa. Jeżdżę pod Pustynię dość regularnie (średnio pewnie kilkanaście razy w roku), więc jak coś to zapraszam.
  • Odpowiedz
Jestem chętny z okolic Łodzi to Torunia. Około której planujecie być w w okolicach Łodzi? I jaka średnia :-)
  • Odpowiedz