Wpis z mikrobloga

Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ma być wyborna. Zapraszamy na mniejszy lub większy kawałek. Tak na pożegnanie sezonu czy coś. Powrót z Gdańska zapewne pociągiem o 14:00 w niedzielę. Kto tam jest na trasie z #lodz #torun #gdansk i ma ochotę pokręcić to niech szykuje czas i rower.

Standardowo będę online cały czas i na Endomondo będzie live, żeby wiedzieć gdzie jesteśmy i kiedy można się podpiąć.

Do piątku mam czas wyrobić się z robotą i wyleczyć Achillesa. Jak nie strzeli na trasie to zamoczymy go w Bałtyku dla zdrowotności.

Trasa - jeżeli ktoś ma jakieś uwagi co do trasy to chętnie wysłucham.

#metaxynarowerze #rower
metaxy - Jedziemy nad morze. Sobota, 7:00 z Krk. Jedzie @Cymerek i @Mortal84. Pogoda ...

źródło: comment_6wngKRXMd3ZUuWTjxfa9BON651y3Ucqo.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
Do Łodzi koniecznie chcecie wjeżdżać?

Raczej nie. Chyba że McD nas będzie wołał.


@metaxy: https://www.strava.com/routes/15731786 raczej wszędzie jest OK z asfaltem poza kawałkiem około 2 km przed Nowosolną (ulica Wiączyńska jak przejedziecie nad autostradą - trochę dziur i trochę nierówności) oraz jak Was nie interesuje kolegiata w Tumie to możecie nie odbijać za Leśmierzem w prawo tylko jechać prosto na Łęczycę.

No i na nocną jazdę zdecydowanie polecam jechać DK91
  • Odpowiedz
@metaxy: A Ty znowu szczujesz?! Niestety po ostatniej kraksie nie mogę jeździć... Damn! Ale jak zwykle będę śledził, trzymał kciuki i kibicował!

omijacie Malbork? :D

@mechaos: byłem tam z 10 razy, już mi się chyba nie chce kolejny.


@metaxy: A w Gdyni kiedy byłeś? :)
  • Odpowiedz
a liczyłem na jakieś piwo wspólne. ( )


@JOUKI: myślę, że jeszcze nie raz będzie opcja. Poza tym jest jakaś mała opcja, żeby jechać z granicy na Hel, to akurat przez Gdynię.
  • Odpowiedz