Wpis z mikrobloga

@przech: wez windforce oc II, z tego co czytalem to armor niezla kupa i glosno chodzi, mam wf 2 i moge polecic :), zamiast seasonica mozesz wziac SPC 550w supremo gold, i zamiast irdm to mx500 cruciala i zaoszczedzasz na 3 czesciach 240~ zl, mozesz zamiast rg4t(czarna) wziac biala(rg4tf 30z tansza) i zaoszczedzic 270zl, z tego co napisalem mam taki zestaw kupilem niedawno jest piknie :)
@nvmdd: ok, wszystko fajnie, ale jezeli budzet jest ograniczony to warto gdzies ta stowe(!) uciac i ewentualnie dorzucic do czegos innego, w tym zestawie stowa nie zrobi roznicy, ale mozna ja dolozyc np. do akcesoriow typu myszka/klawiatura etc. ewentualnie do windowsa :)
Pobierz win10 z programu media creation tool czy jakoś tak i kup klucz z allegro za 10 zl :) u mnie dziala bez problemu
@przech: super, ciezko jeszcze wycisnąć z tego dodatkowo jakies pieniądze. Jezeli chcesz ta 100 zainwestować jeszcze w ten zestaw to postaw na SPC Fera 3 jako dodatkowa kultura pracy. Jezeli nie to zestaw jest jak najbardziej w zajebistym porzadku
@przech: jezeli nie bedziesz podkrecac procka to pasta w boxowym zestawie spokojnie starczy na + - pol roku. Potem bierz arctic silver i zmien, przeczysc kompa.

Jak sie zdecydujesz na dodatkowe chlodzenie tj. To co podalem wyzej ew. Moze byc SPC spartan 3 pro. To pasta z tego zestawu ktora jest dodatkowo styknie do konca.