Wpis z mikrobloga

Mirki z #emigracja, gdybyście mieli gdzieś jechać, to co to byłby za kraj? Coraz częściej #!$%@? mnie nasza #!$%@? mentalność, głupota i szarość na tych polskich ryjach xd Nie jest tak, że muszę to zrobić teraz, mam robotę (nie tragiczną, ale nie super), gdzie mieszkać i żyć i tak dalej, ale tak myślę, że w sumie nic mnie tu nie trzyma.

Myślałem nad #australia, ale nie wiem czy to ma sens, planowałbym wyjechać za niecały rok więc chyba kupa czasu jeszcze
  • 16
@rskkk: jak masz szanse na wizę stałego pobytu, to Australia jest najlepszym miejscem - nie zarobisz tyle co w USA, nie zrobisz błyskotliwej kariery jak w UK, ale żyjesz spokojnie i masz wszystko i wszystkich w D... Jak nie masz wizy, to daruj sobie Australię... Pozdro z Melbourne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lemkoo: co znaczy "masz szansę na wizę"? :D Widziałem, że pochrzanione są te wymagania, (ale to zapoznam się z tym jak wyjde z roboty dokładniej jako) aż tak trudno to ogarnąć?
@rskkk: jest lista zawodów poszukiwanych, masz kwalifikacje z listy = masz szanse; nie masz = nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) A no i koszt wizy stałego pobytu dla 2 osób to od 30k PLNów w górę, just sayin’ POWODZENIA!