Wpis z mikrobloga

Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0

Ilość dziewczyn które zainteresowały się moim kolegą marcinem który ledwo czyta a jedyne zainteresowanie to n-----------e się w piątek: 36
w tym te słynne szare myszki, sapioholiczki i inne tego typu. Oczywiście to że marcin ma ryj jak z okładki kolorowego czasopisma o niczym nie świadczy.

#przegryw #zalesie
P.....a - Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobb...

źródło: comment_Y81hZ0IecHfPN02lCys8jUuupCKlounb.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: znam gościa który pisze swoją książkę fantasy. Dziwak pierwszej klasy, mam wrażenie że jest lekko autystyczny xD może w tobie też jest coś co odpycha kobiety ale nasz o sobie za wysokie mniemanie i tego nie widzisz?
  • Odpowiedz
@abcde: no k---a jakie, przecież nigdzie nie napisałem że mam o sobie za wysokie mniemanie a chyba k---a powinienem. Bo już wyjaśniałem ten wpis milion razy i nikt go nie rozumie.
1. Ja nie mam bólu o to że marcin rucha co tydzień inną
2. Ja nie twierdzę że kobiety są głupie, gorszę
3. Ja nie twierdzę że jestem megainteligenty
4. Ja nie twierdzę że kobiety są za głupie na
  • Odpowiedz
5.


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: c---a prawda że hipokryzja, ale skoro podajesz przykład ruchacza Marcina to raczej nie szukasz związku tylko ruchania. Chcesz wyrwać dupę na jedną noc pisaniem książek? No k---a. Kompletnie mieszasz pojęcia. A jak szukasz związku to chyba też nie w kręgu dziewczyn które rucha Marcin. Czyli znowu masz inny target niż on. A chyba nie myślisz za w wszystkie kobiety są takie same. Łatwiej jest będąc dynamicznymi sebą wyrwać
  • Odpowiedz
@abcde: no jak to nie hipokryzja... mireczku rozwijaj się, na pewno któraś się tobą zainteresuje a ja puszcze szpary marcinowi który k---a nie potrafi czytać. No ale urzekła mnie w nim jego osobowość jego intelekt. C---a prawda urzekła cię w nim jego morda i tyle.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:

Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0

Ilość dziewczyn które zainteresowały się moim kolegą marcinem który ledwo czyta a jedyne zainteresowanie to n-----------e się w piątek: 36


Niech zgadnę. Szukałeś po klubach zamiast po targach naukowych, czy wernisażach? Jak dla mnie to Marcin jest bystrzejszy od
  • Odpowiedz
@abcde: no typ był nawet w związkach, był z taką jedną Klaudią którą pracowała w bibliotece, wrzucała na fb posty typu książki są seksi, nie czytasz nie ide z tobą do łózka a była w związku z typem który nie potrafił czytać! Typem który do 23 roku życia składał wyrazy z literek i tak czytał, o tak: py i ee ss = Pies.
@eqweqweqweqeq: raz głosowałem na korwina,
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Nie martw się Mireczku, wiedz że jesteś od nich lepszy, ale musisz być jeszcze bardziej lepszy. Zacznij budować swoje ciało, ja pochwalę się że 140 IQ here I ponad 200 kg na klatę, taki normik to trzęsie się na mój widok a loszka ma mokro w spodniach, ale nie dla mnie zwierzęce instynkty i podludzkie potrzeby, ostatni krok przede mną to astralnosc
  • Odpowiedz