Wpis z mikrobloga

Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0

Ilość dziewczyn które zainteresowały się moim kolegą marcinem który ledwo czyta a jedyne zainteresowanie to #!$%@? się w piątek: 36
w tym te słynne szare myszki, sapioholiczki i inne tego typu. Oczywiście to że marcin ma ryj jak z okładki kolorowego czasopisma o niczym nie świadczy.

#przegryw #zalesie
Pobierz P.....a - Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobb...
źródło: comment_Y81hZ0IecHfPN02lCys8jUuupCKlounb.jpg
  • 150
@KakaowyTaboret: Koszt wizyty tak naprawdę. Umawiasz się z psychologiem przez telefon co chcesz zrobić i płacisz w zależności od jego uznania. Mozesz też zaczekać na doroczny test mensy który kosztuje chyba 150 zł.
@KakaowyTaboret: Moje zostały sfinansowane w ramach jakiegoś eksperymentu prowadzonego w mojej uczelni, więc nie jest to kwestia mojej pyszałkowatości, że chcę wszystkim mówić jaki to jestem cwany, tylko czysty przypadek. Ja tylko zauważyłem przed wynikami sam, że dużo łatwiej przychodzi mi nauka nowych rzeczy które innym sprawiały trudności.
no przecież hipokryto robisz to o co oskarżałeś przegrywów, nie podoba ci się wpis i wchodzi na profil opa żeby mu dokopać


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Przecież #!$%@? #przegryw w tym znaczeniu typie to określenie zwykłego #!$%@?, a post dotyczy zachowań z głównej. Wchodzisz na czyjść profil i minusujesz wszystkie komentarze z głównej bo ktoś napisał coś co Ci się nie podoba. Mój obrazek to było odniesienie do opisu innego typa i wskazanie, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: znałem kiedyś typa ktory byl z ryja brzydki, pisal swoje ksiazki fantasy i ogolnie byl takim filozofem-romantykiem. Do tego wszystkiego byl metaluchem i smierdzial. A laske ruchal co tydzień inna. Wiesz czemu? Bo mial charyzme i odwagę a nie #!$%@? żalił sie na mirko. Bajerowal je tak że kazda chciala z takim tajemniczym nieokrzesancem pokazać sie przed psiapsiulami.

Edit: zapomnialem dodac ze mial 175cm wzrostu i nigdy nie widzial sie
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: A propos tego mema: naprawdę dużo lepiej dla świata byłoby, gdyby takie #!$%@? się nie rozmnażały. Później wyrastają dzieci, które w szkole nie potrafią problemu załatwić, bo jedyne, co tata potrafi zrobić jak się pojawia problem, to zamknąć mordę, skulić uszy i posłusznie zrobić co trzeba. Gorzej traktowane przez rówieśników, i najczęściej brzydkie przez #!$%@? geny rodziców, wyrastają na mizoginiczne stulejki, które obwiniają płeć przeciwną o własne niepowodzenia.