Wpis z mikrobloga

Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0

Ilość dziewczyn które zainteresowały się moim kolegą marcinem który ledwo czyta a jedyne zainteresowanie to #!$%@? się w piątek: 36
w tym te słynne szare myszki, sapioholiczki i inne tego typu. Oczywiście to że marcin ma ryj jak z okładki kolorowego czasopisma o niczym nie świadczy.

#przegryw #zalesie
Pobierz P.....a - Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobb...
źródło: comment_Y81hZ0IecHfPN02lCys8jUuupCKlounb.jpg
  • 150
@aks_762: xd no ale wiesz że średnie iq to 100. Zresztą jak 120 żadnej podkreślam żadnej nie interesuję to xddd. O czym my gadamy w tej chwili upośledzony seba ładuje karynę i co jej zaimponował iq?
@aks_762 zainteresować łaskę iq? Nie ma żadnego poziomu od którego ktokolwiek się tym interesuje. Możesz być inteligentny i dzięki temu zarabiać hajs, możesz być inteligentny i dzięki temu mieć błyskotliwy dowcip, możesz być inteligentny i dzięki tu łatwiej przyswajać wiedzę i zawsze coś ciekawego opowiesz...Ale samo IQ nic ci nie daje, no chyba że komuś zaimponuje że szybko rozwiazujesz głupie zagadki na fb
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: 1. średnie iq to wcale nie musi być 100. do tego się dąży w kalibracji skal, ale generalnie nigdy dla danej populacji to niebędzie 100 (w pl obecnie jest 100-kilka).
2. upośledzony seba zaimponował karynie czymś innym niż iq
3. 120 to jest na tyle niewiele, że tworzysz za mały kontrast względem typowego matiego 110. sorry, ale nic na to nie poradzisz.
3. pozostając w klimatach waszych przegrywowych żali, 120
@plushy: no bazujemy tu na założeniu, że generalnie przekłada się to na te rzeczy, o których piszesz. czyli zakładam, że w parze z iq idzie np. świadomość kulturowa, ambicje, ciekawość, zainteresowania itd. (no chociaż op ma zainteresowania cokolwiek autystyczne ( ͡º ͜ʖ͡º) więc skill społeczny raczej na poziomie poniżej normika)
@aks_762 inteligencja może z tym koreluje ale raczej słabo, pracując w IT poznałem od groma bardzo inteligentnych ludzi którzy mają umiejętności interpersonalne na poziomie ziemniaka i trzeba im regularnie tłumaczyć trudne słowa. Dowcip ostry często, owszem, ale raczej grubiański. Natomiast mam kilku znajomych co potrafią rozmawiać, są oczytani ale do elity intelektualnej nie należą, po prostu pakowali w charyzmę a nie int
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Nikt nie da Ci recepty na ułożenie sobie życia towarzyskiego.
Mniej pisz, więcej mów, ćwicz rozmawianie przed lustrem. Jeżeli naprawdę jesteś inteligentny to nauczysz się manipulować ludźmi, zajmować ich uwagę. W relacjach z kobietami, a szczególnie z szarymi myszkami, musisz być w stanie kierować rozmową.
Ściągnij sobie tindera, sprawdź jak zrobić sobie ładne zdjęcie, poproś o to kogoś ewentualnie i rozmawiaj z innymi, ucz się ludzi.