Wpis z mikrobloga

Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0

Ilość dziewczyn które zainteresowały się moim kolegą marcinem który ledwo czyta a jedyne zainteresowanie to #!$%@? się w piątek: 36
w tym te słynne szare myszki, sapioholiczki i inne tego typu. Oczywiście to że marcin ma ryj jak z okładki kolorowego czasopisma o niczym nie świadczy.

#przegryw #zalesie
P.....a - Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobb...

źródło: comment_Y81hZ0IecHfPN02lCys8jUuupCKlounb.jpg

Pobierz
  • 150
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eugeniusz_Zua: czy ja w to wierze? ja to jedynie obśmiewam, tą hipokryzje na mirko. Zobacz sobie co normiki piszą: znajdź hobby, dokształcaj się... ja już dawno przywykłem do samotnego siedzenia nad laptopem i próbowania stworzyć jak najbardziej spójne uniwersum
  • Odpowiedz
Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: No i o czym to ma świadczyć, że masz takie IQ i piszesz książkę? ( ͡º ͜ʖ͡º) Wydaj tę książkę, niech będzie dobra, to pewnie kogoś zafascynuje, ale na ten moment nie rozumiem Twojego poczucia wyższości. Czy Ciebie interesuje to, że jakaś damska stuleja 2/10 rysuje sobie mangę w kajeciku?
  • Odpowiedz
@Shanny: tak, bardzo mnie to interesuje. Książke wydam ale to za kilka lat, to będzie dzieło mojego życia. Nie czuje się wyższy, czuje że hipokryzja jest gęsta jak poranna mgła
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: dlaczego nietypowe hobby miałoby kogokolwiek interesować? Dla mnie to wręcz straszak. Nie chce mi się spędzać czasu z kimś, kto ma kompletnie inne zainteresowania niż ja. Nie oszukujmy się, w życiu nie chodzi o to, żeby być #!$%@?ądrzejszyminajdziwniejszym, tylko szczęśliwym...
  • Odpowiedz
Ja tam myślę, że człowiek inteligenty, który zna swoją wartość nie musi podnosić ego swojego mózgu porównując się do innych, ale co ja tam wiem.
  • Odpowiedz