Wpis z mikrobloga

Ilość dziewczyn które zainteresowały się mną bo mam 120 iq i nietypowe hobby: 0

Ilość dziewczyn które zainteresowały się moim kolegą marcinem który ledwo czyta a jedyne zainteresowanie to #!$%@? się w piątek: 36
w tym te słynne szare myszki, sapioholiczki i inne tego typu. Oczywiście to że marcin ma ryj jak z okładki kolorowego czasopisma o niczym nie świadczy.

#przegryw #zalesie
Pobierz
źródło: comment_Y81hZ0IecHfPN02lCys8jUuupCKlounb.jpg
  • 150
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: w zainteresowaniach i inteligencji liczy się raczej to, w jaki sposób możesz je wykorzystać, co możesz z nimi zrobić dla innych, a nie, żeby je po prostu posiadać. Jeśli wydałbyś swoją książkę i rzeczywiście byłaby dobra, z pewnością miałbyś swoje fanki. Jak ktoś z wysoką inteligencją stworzyłby coś co pomoże ludzkości lub swoimi rozwiązaniami zyskałby rozgłos i szacunek ludzi w branży albo chociaż rozwinąłby dzięki wiedzy karierę, stworzył swoją firmę
@szary2: #!$%@?, wydam książkę to będę jak grubas od got albo grubas od wiedźmina. Zresztą to nie jest fantastyka całymi dniami zbieram informacje, czytam historie żeby moje uniwersum miało mięć spójność bez magii. No i te uniwersum to alternatywne losy naszej planety.
pisze książkę


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:
Piszesz książkę, a nawet pisać poprawnie nie umiesz.
- on pisze
- ja piszę
I brak interpunkcji.

Sam mam IQ 140. Ale zdecydowanie nie czuję się z tego powodu lepszy. To tylko matematyczne liczenie, kojarzenie wzorów, które ma małe przełożenie na choćby zdolności interpersonalne. Po co kobiecie facet który doskonale rozwiązuje testy, a nie umie normalnie rozmawiać, albo jak ty ma wybujałe ego?
#!$%@? #!$%@? w ogonki, ja #!$%@?... #!$%@? to kogo obchodzi.


@Pedalski_Wlamywacz_Dwa:
Obchodzi inteligentne osoby. To jest coś co, gdybym był "sapioseksualistką", zdyskwalifikowało cię jako partnera. Może chcą faceta inteligentnego, ale nie z inteligencją matematyczną tylko interpersonalną?
Jesteś bucem, nie szanujesz języka i twierdzisz że jesteś lepszy od innych.
Sam twój nick sugeruje małą kulturę osobistą, więc nie dziwię się, że nikt nie jest tobą zainteresowany.
Pobierz
źródło: comment_R2sjIZiBXXoLujYRapPfJ6lQNHH7q2TF.jpg
@Spajkodron3000: jeszcze nie ma, podszedłem to tworzenia w inny sposób. Zawsze autorzy najpierw piszą książkę a później fani sami tworzą ze skrawków wiedzy uniwersum. U mnie jest odwrotnie, najpierw stworze cały tom na czym opiera się świat a później dodam historie. Teraz jak tworzę to kombinuje jak to wszystko połączyć w logiczną całość, żeby wszystko miało usprawiedliwienie. W moim świecie nie ma magii, nie ma bogów. Wszystko musi samo hulać i