Wpis z mikrobloga

Mając tv fullhd i stojąc przed zakupem #konsole #ps4 lub #xboxone mam dylemat. Zależy mi, żeby gry działały płynniej, szybsze ładowanie itp, mówię o wersji ps4 pro lub xbox one x i nie wiem co wybrać. Z 4K i tak nie skorzystam, ale która opcja będzie lepsza przy ograniczonym tv? Nie zależy mi jakoś na exclusivach, gram w #fifa a ta chyba w obu przypadkach działa w 60 fps? Doradźcie mirki (,)

#kici
  • 20
@Beeercik: po co mi konsola na którą wychodzą słabe tytuły i ma ujowy interfejs nawet. Nie mogłem lepiej wybrać niż ps4, gry o których się nie śniło na klocku, super promki w sklepie, można gry za grosze mieć, a w game pass same kupy, albo tytuły które na pleju są za 30 ziko, to sorry, ale podziękuję
@Beeercik to niestety nie jest fanbojstwo, a prawda. Kupiłem XONE w 2014 z sentymentu i zaufania do x360, zaufalem MS, ale się zawiodłem. Wszystko w tej konsoli od początku było i jest nie tak. Interfejs,nie jest przejrzysty, sklep z grami to jakiś dramat, problemy z Xbox live i przede wszystkim brak wielu świetnych tytułów. Grałem ostatnio jeszcze na xboksie w Quantum Break, tę szumnie zapowiadana grę na Xklocka, a wczoraj odpaliłem Uncharted