Wpis z mikrobloga

@Dorth: Weź zamknij paszcze bo śmierdzi gównem. Widać że nie siedziałeś w stingerze. Jakbyś siedział to byś wiedział, że oprócz osłony poduszki kierowcy, materiały są wysokiej jakości bo pożyczone od mercedesa :/

@Lorenzo_von_Matterhorn: Żartujesz. Superb to bardzo budżetowa e klasa. Tylko rozmiarami jej dorównuje. Wyposażenie jest takie sobie.

@zawszespoko: Wow nowa 508 wygląda kosmiczne. Musisz się przejechać oboma. Jeśli różnica w prowadzeniu nie jest duża to ja bym brał
materiały są wysokiej jakości bo pożyczone od mercedesa :/


@cwlmod: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
A kiedy oddadzą? xD

Żartujesz. Superb to bardzo budżetowa e klasa. Tylko rozmiarami jej dorównuje. Wyposażenie jest takie sobie.


@cwlmod: z tyłu superb ma więcej miejsca od e klasy, dopiero s klasa ma podobnie. Zatem nie ma co przepłacać, co? xD
Najgłupsza możliwa decyzja finansowa to kupno samochodu a już szczególnie na kredyt.

Weźmy za przykład byle jakie auto średniej klasy czyli np nowego Mondeo za 90 000zł. To jest 30 pensji netto zarabiającego średnią krajową.

Mamy bardzo drogie pasywo w stosunku do przeciętnego wynagrodzenia które dodatkowo od startu zaczyna tracić na wartości jakieś 10% po wyjeździe z salonu a po 3-4 latach traci pewnie ok 50% wartości. Jeśli jeszcze ktoś wziął na
@dawidrams: i okazjonalne wypożyczenie samochodu na wakacje jak lubisz jeździć samochodem. Ja właśnie nad tym myślę - zamiast kupna 3 letniego premium kupić 3 letni samochód klasy B a za resztę wypożyczać klasę D/E na wakacje