Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak ja mam zyc skoro ogladam sobie film rel i nawet tam mowia o tym ze autor ruchal zajete kobiety jakby to nie bylo nic zlego, ze jakis jego czytelnik umowil sie z zajeta laska i ja rucha, ale ta nie chce zostawic swojego rogacza, bo duzo zainwestowala w relaje, a autor filmu mowi, ze moze jej brakowac tylko dzikiego seksu". Ja nie chce #!$%@? zwiazac sie, zainwestowac w kobiete, kochac, a potem byc zdradzany i jeszcze zeby jej kohanek uwazal sie za lepszego ode mnie. Jaka jest prawda o swiecie? Jakie sa loszki? Czy zdradzajace to tylko amrgines? Jesli tak, to czemu ten margines wydaje sie taki szeroki? CHce tylko fajnej dziewczyny, tkora bedzie tylko moja, to tak wiele? Bycie zdradzanym to najgorsze frajerstwo jakie moze byc
#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pua #redpill #depresja
3142042 - #!$%@? jak ja mam zyc skoro ogladam sobie film rel i nawet tam mowia o tym ...
  • 1
@3142042:

Ja nie chce #!$%@? zwiazac sie, zainwestowac w kobiete, kochac, a potem byc zdradzany i jeszcze zeby jej kohanek uwazal sie za lepszego ode mnie. Jaka jest prawda o swiecie? Jakie sa loszki? Czy zdradzajace to tylko amrgines? Jesli tak, to czemu ten margines wydaje sie taki szeroki? CHce tylko fajnej dziewczyny, tkora bedzie tylko moja, to tak wiele? Bycie zdradzanym to najgorsze frajerstwo jakie moze byc


Musisz dobrze ruchać