Wpis z mikrobloga

@szybki_zuk Odpuszcze sobie zabawe w "ostatnie zdanie". W sprawie homoseksualizmu, sprawa wygląda jasno. Wykreślenie tej chroby psychnicznej z powszechniego postrzegania jako choroby, jest skutkiem działań politycznych i rzucaniem milionów argumentów za z wyciszaniem przeciw.
A sprawa wygląda prosto, brak zdolności rozrózniania kolorów jest upośledzeniem wzroku, uszkodzenie słuchu jest upośledzeniem zdolności do słyszenia. Popęd seksualny tylko do swojej płci, jest upośledzeniem, którego skutkiem jest niemożność do przekazania swoich genów, tym samym brak sprostania
  • Odpowiedz
@Metzger3: jakie ostatnie zdanie? Rozmawialiśmy o jednej, konkretnej kwestii - ja tylko zasugerowałem, żebyś poszedł obalić obecny status, jak traktowany jest homoseksualizm w świecie nauki. Ty w odpowiedzi odparłeś, że to wszystko homolobby. Posługując się źródłem, które sam mi dałeś, zanegowałem ten fakt, wskazując realne przesłanki, dla których homoseksualizm nie powinien być traktowany jako choroba psychiczna (tymi też przesłankami kierowali się psychologowie w tamtych czasach). Ty w odpowiedzi zmieniłeś temat.

Nie
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak ależ robie to, robie. Kropla drąży skałę. Nie odrazu Rzym zbudowaną. Pruszam temat, wyrażam swoje zdanie i zaraz ktoś przeczyta, ktoś sie zgodzi ktos nie.. dyskusja rozpali sie i przeciwnicy tacy jak ja dadza glos w temacie i ktos podejmie sie tematu, tym samym pojawi sie potrzeba rzetenego przebadania tematu i wyprowadzenia wniosków.
  • Odpowiedz
Odpuszcze sobie zabawe w "ostatnie zdanie".


@Metzger3: No ale czemu nie chcesz wyjaśnić własnego posta? :D Nie uciekaj!

W sprawie homoseksualizmu, sprawa wygląda jasno. Wykreślenie tej chroby psychnicznej z powszechniego postrzegania jako choroby, jest skutkiem działań politycznych i rzucaniem milionów argumentów za z wyciszaniem przeciw.


@Metzger3: Sprawa jest jasna - wykreślono go bo to nie jest choroba.

A sprawa wygląda prosto, brak zdolności rozrózniania kolorów jest upośledzeniem wzroku, uszkodzenie słuchu
  • Odpowiedz
tym samym pojawi sie potrzeba rzetenego przebadania tematu i wyprowadzenia wniosków.


@Metzger3: To poczytaj co na ten temat mowia naukowcy a potem sie upieraj. Ile można wałkować to samo, żadnego postepu nie bedzie, jak kazdy bedzie negowal zdanie specjalistów bez zaznajomienia sie z tematem
  • Odpowiedz
@Metzger3: Uuu fakty nie pasują to zaatakuje źródło :D Pokaż mi gdzie napisał nieprawdę. Z resztą możesz poświęcić 5 minut na guglanie i tak jak pisałem, znajdziesz szersze opisy.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Bardzo mi się podoba sposób prowadzenia dyskusji przez tego użytkownika, z którym rozmawiacie. @szybki_zuk na szybko podał mu stronkę, gdzie pięknie punktują właśnie te śmieszne argumenty, a ten typ nawet nie zauważył, że na końcu jest pierdyliard źródeł. Jedyne źródło, jakie podał, to artykuł wikipedii, którym się spektakularnie samozaorał, a na prośbę jakiegokolwiek potwierdzenia jego teorii "homolobby" potrafił powiedzieć tylko "spokojnie, spokojnie. KIEDYŚ NA PEWNO KTOŚ TAKI JAK JA TO
  • Odpowiedz
problem nie w kochaniu kogo chcemu tylko ze za tym idzie cala homo propaganda postepu i za chwile 6 latki beda mogly wybierac plec a nawet sugerowane zeby zmienic jak jest obecnie w uk
  • Odpowiedz