Wpis z mikrobloga

Dlaczego ludzie, którzy przez tysiące lat stawali się coraz bardziej upośledzeni pod względem fizycznym do przetrwania w naturze, mieliby jako punkt odniesienia używać NATURY jako wyroczni do reform społecznych? Przecież nasze ciała nie posiadają sierści chroniącej nas przed zimnem, nie posiadamy ANI KŁÓW ANI SZPONÓW do obrony czy też polowania, ba, NASZE potomstwo wymaga lat by stać się samodzielne. Przecież w królestwie zwierząt jesteśmy najbardziej upośledzonym gatunkiem. Nie po to zerwaliśmy z
  • Odpowiedz
. Stąd też bezczelne homosie lobbowały za badaniami pod tezę i mamy tego efekt


@Metzger3: no to proszę, leć robić tytuł naukowy w seksuologii, napisz pracę naukową, która udowodni, że homoseksualizm to choroba/wada i można ją leczyć. Proszę bardzo. Jestem pewien, że będziesz pierwszym czlowiekiem na świecie, który podejmie taką drogę i zrewolucjonizujesz pogląd ludzkości na temat homoseksualizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tylko dlaczego dotychczas nie pojawiła
  • Odpowiedz
igonracie nauka jest niczym innym jak ciągłym podązaniem za lepszym opisem rzeczywistości.


@Metzger3: Ignorancie weź mi #!$%@? pokaż gdzie widzisz możliwość, żeby życie miało jakiś cel, gdzie nauka to niby dopuszcza? xDDD
Cel możesz sobie na podstawie wiary w Boga co najwyżej określić.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk Wciąż posiadamy tylko teorie o poczatku wszechświata ignoracki kret.. Trwają badania nad bozonkami by odpowiedzieć na pytanie skąd, a ty już WIERZYSZ że to wszystko do nikąd.
  • Odpowiedz
@Metzger3: Ale o czym ty chrzanisz xD My mówimy o celowości życia, a nie początku wszechświata xD Z resztą co to w ogóle ma do rzeczy? Jak odkryją kolejne procesy, które doprowadziły do powstania wszechświata lub życia to co to zmieni? Nadal będą to samoistne procesy wynikające z praw fizyki.
  • Odpowiedz
@Metzger3: Czekam na odpowiedź- na jakiej podstawie napisaleś "NAUKA do tej pory jest otwarta na cel życia"???

zmian które zostały wywarte poprzez protesty i lobbing.


@Metzger3: xDD Raczej przez zrezygnowanie z uprzedzeń na rzecz faktów i nauki.
To co ty wypisujesz to zwyczajny bełkot, którym można udowodnić, że trzeba dalej palić czarownice na stosie.
  • Odpowiedz
@Metzger3: W niektórych częściach świata zabijają dzieci z albinizmem, a z ich kości robią amulety. Jak to się zmieni, to rozumiem, że będziesz się oburzać, bo przecież albinizm to choroba, którą trzeba tępić.
  • Odpowiedz
@Metzger3: no dziwne, że zjawisko, które nie ma wpływu na zdolności osądu, stabilności, wiarygodności i zdolności do wykonywania zawodu zostało wykreślone z listy chorób psychicznych. No kto by się spodziewał, że eksperci na podstawie wyników testu Rorschacha (ówcześnie uznawany za idealny test zdrowia psychicznego) nie potrafili rozróżnić homoseksualistów od heteroseksualistów w sposób statystycznie istotny i na podstawie tych wniosków zdecydowali się nie klasyfikować homoseksualizmu jako choroby psychicznej. Całe szczęście, że działało
  • Odpowiedz
jak trudno stworzyć pracę naukową z fałszywymi wnioskami.


@Nieprzyjazny_Ziemniak (wiadomość do Metzgera właściwie): Oczywiście da się. Szarlatani poza manipulowaniem wynikami prac korzystają też czasem z takich, dlatego sporo ludzi się na to łapie. Ale świat nauki sobie z tym radzi. Np. prace podlegają krytyce jeśli wystąpią błędy metodologiczne, powstaje też często wiele prac badających jedno zjawisko, można wtedy ocenić czy wyniki są powtarzalne i wiarygodne
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: no rzeczywiście, zdanie powinno brzmieć "jak trudno stworzyć pracę naukową z fałszywymi wnioskami tak, by utrzymała się bez negatywnego echa przez kilka lat", czy coś w ten deseń. Mój błąd, że nie zaznaczyłem, że o te mechanizmy o których piszesz właśnie mi chodziło :D.

Taki fajny komiks mi się kojarzy, gdzie lekarz wskazuje na stos prac i mówi: "oto wszystkie prace wskazujące, że szczepionki są dobre", a następnie wskazuje na
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: Oooo teraz jeszcze ad personam. Wysoko. Ja miałem nadzieję, na ciekawą dyskusje czemu skoro odrzucamy priorytet prokreacji, kultury i naturalizmu mamy wartościować pewne zachowania seksualne wyżej od innych, a jeszcze inne dyskryminować i na jakiej podstawie mamy to robić. Jak widzę coś ci ukuło w światopogląd i wolisz wyzywać :)
  • Odpowiedz
@red7000 w niektórych środowskach chcą zdegelizować pedofilie, czyli bycie przeciw wcale nie jest z góry skazane na bycie po "złej stronie". Ry w tym przypadku, byś pewnie poczułbyś sie mniej uciemieżony.
  • Odpowiedz