Wpis z mikrobloga

Wielu mówi, że zemsta jest zła. Nie zgadzam się z tym. Nie ma sensu o nią walczyć, ale jeśli da się przy okazji to czemu nie.

Gość, który mnie kiedyś oszukał na spore pieniądze chciał bardzo poszerzyć swoją działkę dla firmy i wykupić od dziadka skrawek ziemi, nieduży, ale ważny bo chodzi o dojazd dla ciężarówek. Od dzisiaj właścicielem tego skrawka jestem ja ;) Jaki jestem #!$%@? zadowolony ;) Jak odda kasę, przeprosi, a za ten skrawek ziemi przepłaci x3, to zapomnimy o sprawie, a póki co to z chęcią sobie tam walnę jakiś gnój, żeby śmierdziało. Zanim mnie osądzicie - to jest zwykły oszust, który podwędził nam grube pieniądze, śmieci z firmy wypieprza do lasu, traktuje ludzi jak śmieci i wprost twierdził, że taki szczawik mu nic nie może zrobić. Także jestem dziś szczęśliwy :D Jednak ten szczawik może.

#oswiadczeniezdupy #firma
  • 47
@Sarza01: oczywiście, jakby każdy tak " myślał " to tacy gamonie by się czuli totalnie bezkarni zawsze. Idź z tym buddyjskim pieprzeniem do jakiegoś zakonu w himalajach tam cię przyjmą z otwartymi ramionami. Podobni kretyni -podpalają się w ramach " protestu " tylko dostarczając zabawy chińczykom. 1 zasada : ZŁO ZŁEM ZWYCIĘŻAJ innej opcji nie ma, dobro wygrywa tylko w bajkach. Tyle
Jeżeli ta działka nie jest faktycznie za duża, to nie wal tam żadnego gnoju ani nie rób gówna, bo będzie to wbrew przepisom i będzie podstawą do zaskarżenia cię np w urzędzie środowiska albo nadzorze budowlanym.


@Nebuchadnezzar: Od kiedy przepisy nakazują utrzymanie kawałka ziemi dla sąsiada żeby mógł prowadzić działalność gospodarczą z wykorzystaniem ciężarówek?
Wnioskując po wpisie cały czas można tam dojechać tylko jest mało miejsca a to już problem właściciela