Wpis z mikrobloga

Wielu mówi, że zemsta jest zła. Nie zgadzam się z tym. Nie ma sensu o nią walczyć, ale jeśli da się przy okazji to czemu nie.

Gość, który mnie kiedyś oszukał na spore pieniądze chciał bardzo poszerzyć swoją działkę dla firmy i wykupić od dziadka skrawek ziemi, nieduży, ale ważny bo chodzi o dojazd dla ciężarówek. Od dzisiaj właścicielem tego skrawka jestem ja ;) Jaki jestem #!$%@? zadowolony ;) Jak odda kasę, przeprosi, a za ten skrawek ziemi przepłaci x3, to zapomnimy o sprawie, a póki co to z chęcią sobie tam walnę jakiś gnój, żeby śmierdziało. Zanim mnie osądzicie - to jest zwykły oszust, który podwędził nam grube pieniądze, śmieci z firmy wypieprza do lasu, traktuje ludzi jak śmieci i wprost twierdził, że taki szczawik mu nic nie może zrobić. Także jestem dziś szczęśliwy :D Jednak ten szczawik może.

#oswiadczeniezdupy #firma
  • 47
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 391
@oiio: Chciałabym osiągnąć taki poziom rozwoju duchowego, gdy zemsta w ogóle nie będzie istniała w moim życiu, ale w Twojej sytuacji pewnie bym myślała podobnie.

  • Odpowiedz
Jeszcze banery konkurencji ustaw na tym skrawku xD


@DigitalGirl: O cholera, ale teraz mi dałaś tipa, nie pomyślałem o tym. Pierwsze w Polsce banery za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@godsend: Taka jest prawda. Jeśli jesteś mocny to wykładasz na jakichś gamoni krórzy Ci zaszli za skórę. Jak uwiera Cie to gdzieś w środku - jakaś akcja z przeszłości - to myślisz o zemście..
  • Odpowiedz
@instalacja co do zgłaszania na policję takiej kradzieży - mojego tatę ojciec mojego kumpla też oszukał na gruby hajs. Sprawa w sądzie, komornik etc. I co? Gość ma wszystko na swojego syna, żonę, dziadka i kij wie kogo jeszcze. I bujaj się tak kilka lat.
Ale za to synks nieźle ustawił - ok 1mln długu na start życia xd
  • Odpowiedz