Wpis z mikrobloga

Wielu mówi, że zemsta jest zła. Nie zgadzam się z tym. Nie ma sensu o nią walczyć, ale jeśli da się przy okazji to czemu nie.

Gość, który mnie kiedyś oszukał na spore pieniądze chciał bardzo poszerzyć swoją działkę dla firmy i wykupić od dziadka skrawek ziemi, nieduży, ale ważny bo chodzi o dojazd dla ciężarówek. Od dzisiaj właścicielem tego skrawka jestem ja ;) Jaki jestem #!$%@? zadowolony ;) Jak odda kasę, przeprosi, a za ten skrawek ziemi przepłaci x3, to zapomnimy o sprawie, a póki co to z chęcią sobie tam walnę jakiś gnój, żeby śmierdziało. Zanim mnie osądzicie - to jest zwykły oszust, który podwędził nam grube pieniądze, śmieci z firmy wypieprza do lasu, traktuje ludzi jak śmieci i wprost twierdził, że taki szczawik mu nic nie może zrobić. Także jestem dziś szczęśliwy :D Jednak ten szczawik może.

#oswiadczeniezdupy #firma
  • 47
Wielu mówi, że zemsta jest zła. Nie zgadzam się z tym. Nie ma sensu o nią walczyć, ale jeśli da się przy okazji to czemu nie.


@oiio: 100% zgody, a na wykopie zwykle - wiadomo - ktoś opisze, że utarł nosa komuś, kto go kiedyś wykorzystał/skrzywdził, a wykopki - hurr żyjesz zemstoom życiowy przegrywie durr xd
@Nebuchadnezzar: Nie chcę robić żadnego składowiska odpadów, nie trzeba dużo, żeby capiło. Chociaż tak czy owak raczej nic takiego robić nie będę. Samo wejście w posiadanie jest wystarczające.

@Wariat_Z_Mokra_Glowa: Kupiłem. Zgodził się, bo będzie nadal mógł użytkować ten pas ziemi, bo ja nic na nim robić nie mam zamiaru. Prócz może z miesiąca jakiegoś smrodu ;) Także nadal będzie sobie użytkował grunt, ale bez mojej zgody nie zmieni właściciela.

Niech
@oiio dodam szczawiu że jak miałbyś dostęp do ksiąg wieczystych i wiesz które to jego działki to możesz #!$%@? sam zmienić je na rolne. Tak wystarczy dokumentacja i sprawa idzie do odpowiednich władz. Nie trzeba być właścicielem tylko wypełnić wniosek i #!$%@? będzie miał rolę z której już tak łatwo budowlanki nie zrobi. Elo mordo zemsta jest słodyczą najlepsza gdy podawana na zimno.