Wpis z mikrobloga

mirki, moja wspolokatorka pracuje na czarno. Ma mentalnosc typowego robaka "cos nie moge dostac umowy, ale pracuje dopiero 2 MIESIACE" w #warszawa . Jak powiedzialam ze trzeba to zglosic do #pip to dostala bolu dupy i strzelila focha mowiac ze jestem #!$%@? i czemu chce komus robic na #!$%@?. I teraz pytanie, powinnam zglosic grazyne ktora prowadzi kawiarnie czy jednak dac sobie siana i nie pogarszać sytuacji? Z tego co kojarze takie rzeczy mozna zglaszac anonimowo przez internet ale mozecie cos wiecej napisac w komentarzach

Pozdrawiam i #!$%@? pradem #januszebiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazmiasta ##!$%@? #praca #pracbaza #prawo #prawopracy
  • 16
  • Odpowiedz
@hissdz: jak zgłosisz to współlokatorka będzie wiedziała, że to ty, bo dopiero co poruszałaś ten temat w rozmowie z nią, i na pewno będzie miała jeszcze większy ból dupy. Ale jak masz #!$%@? na nią to zgłaszaj xD ja bym wtedy zgłosiła
  • Odpowiedz
@hissdz: Na ch... się wp... chcesz między przysłowiową "wódkę, a zakąskę"?
To jest jej prywatna sprawa, jeśli jej odpowiada praca na czarno to niech pracuje, jej sprawa. Możesz jej jedynie radzić coś. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@Henoch_Jered: @qakk: przeszkadza mi to ze jakas grazyna dorabia sie na nieszczesciu tych dziewczyn i wykorzystuje ich slaba pozycje ekonomiczno spoleczna dla wlasnych korzysci. Wytlumacz mi dlaczego ja mam rozliczac sie z kazdym groszem a jakas karyna ma sie dorabiac bo nikt jej nie zglosi ze jest #!$%@? pazera?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MrMate: tak zrobie. Przez takich polakow robakow niestety jest jak jest. Kiedys tez pracowalam na czarno i dorabialam janusza. Byl on zwyklym smieciem i dnem umyslowym ale poprzez mobbing i niewiedze mlodych osob (jak sobie w takiej sytuacji poradzic) dorobil sie wielkiego domu i samochodu za pol miliona - na ludzkiej krzywdzie.

Wspolokatorka moze sie #!$%@? - trudno. Naprawde tak trudno sobie wam wyobrazic ze jesli jej cos sie stanie, potraci
  • Odpowiedz
  • 2
@Henoch_Jered gówno mnie obchodzi co zrobi Grażyna. Za coś takiego tylko i wyłącznie kara finansowa rzędu połowy obrotu rocznego.

Nie potrzebuję pracowników? Nie zatrudnia, potrzebuje zatrudnia. Na tyle gówno umów do wyboru. Jak nie zmieni się myślenie to zawsze tak będzie. Jak mają być niższe zusy i podatki jak na to wychodzi, że dobre pół społeczeństwa #!$%@? kasę.

Firmę mamy prowadziłem jak studiowałem. Mały biznes jednoosobowy. Wiem ile kosztuje wszystko. Jednak nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Henoch_Jered i co do podatku okrada nas wszystkich każdego obywatela. Każdego jednego. Bo podatki w założeniu są ja wspólna, która jest redystrybuowana na cele społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@MrMate: Mam mieszane uczucia, ale rozumiem co masz na myśli. Wolałbym jednak, żeby państwo nie było tak opresyjne. Gdyby państwo nie było tak pazerne, to by też mniej osób uciekało się do takich rzeczy i naprawdę tylko prawdziwi Janusze by próbowali "oszczędzać". W dzisiejszej sytuacji mam mieszane uczucia.
  • Odpowiedz
@hissdz: Zobaczysz, że jak cos nie pyknie i to nie ty zgłosisz a ktoś tam to spadnie problem na ciebie. I to ty będziesz obwiniana o całość. Lepiej się nie wtrącać.
  • Odpowiedz
przeszkadza mi to ze jakas grazyna dorabia sie na nieszczesciu tych dziewczyn

dlaczego ja mam rozliczac sie z kazdym groszem


@hissdz: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz