Wpis z mikrobloga

  • 1471
Od jakiegoś czasu odwiedzam w schronisku pieska, którego chcę zaadaptować. Niestety bidulek jest przestraszony i nieufny a na widok patyka albo miotły ucieka w popłochu. Postanowiłam go najpierw odwiedzac w schronisku, zeby mnie poznał i polubił i żeby oszczędzić mu stresu. Było ciężko ale nie poddawalam się i z każdym dniem było lepiej. Wczoraj nadszedł dzień adopcji i nie moglam uwierzyć w to co się wydarzyło. Elon (bo tak dałam mu na imię) powitał mnie machajac kitka! Pozniej wskoczyl mi na kolana i zjadl ode mnie smakołyki. Poplakałam się ze szczęścia, mówię Wam to był jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu. Kiedy podpisywalam umowę, siedzial obok i patrzył jakby rozumiał, ze go zabieram do nowego domku. Elon uczy się bardzo szybko i jest psim geniuszem, więc imie pasuje idealnie <3 Trzymajcie kciuki za dalsze postępy!
#psy #smiesznypiesek #milosc #jakczujenavyblue #wygryw #zwierzaczki #chwalesie
navyblue - Od jakiegoś czasu odwiedzam w schronisku pieska, którego chcę zaadaptować....

źródło: comment_Hqe2mGYCDnClBw0K4WRY47MIURTiqXov.jpg

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 30
@WuDwaKa ja bym się tutaj nie doszukiwala złych stron atencjonizmu. To tylko zwiększa świadomość społeczeństwa, ze w schroniskach jest mnóstwo wspaniałych psów czekających na człowieka, który ich pokocha. Jeśli ktoś przygarnal psa ze schroniska tylko po to zeby poczuć się lepiej ze sobą samym lub po to zeby dostać" puchar najlepszego człowieka" ale traktuje psa dobrze to ja nie widzę problemu, bo liczy się jedna kochająca i szczera uratowana istotka.
  • Odpowiedz
@navyblue: powiem ci że u mnie też. Tylko jak byłem mały to zawsze zastanawiałem się dlaczego jak nam pies zdechł to dziadek zakopał go na ogródku. Z kolei jak dziadek umarł to go pochowali na cmentarzu. Jednak jest różnica, chyba że wynajmiesz mu kwaterę na jakimś psim cmentarzu. Powiedz co dotychczas robiłeś ze zechłymi zwierzakami?
  • Odpowiedz
  • 4
@navyblue: to nieludzkie co zrobiłaś. Napisałaś że masz fajnego psa a dałaś tylko jedno zdjęcie... Więcej zdjęć albo ci nie uwierzymy że Elon jest fajny ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz