Wpis z mikrobloga

@kidzior: "a jak chcesz coś co Ci wytrzyma to CM.028 albo Gieta od JG. Czemu? Najlepszy stosunek cena do jakości i nie rozpadnie Ci się w rękach od patrzenia i jak Ci ktoś strzeli w front to Ci nie przeleci kulka na wylot." to właśnie jest gieta?:)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mikoma a jeżeli pyra Poznańska do cqb ma wymagania że broń max 350 to by dopuścili ta cyme? Chciałbym móc możliwość strzelania się w każdej... Strzelance
  • Odpowiedz
@Simfecstio: Możesz wymienić sprężynę na słabszą. Nazywa się to chyba downgrade. Jeżeli chcesz mieć bardzo uniwersalną replikę to szukaj takiej z systemem szybkiej wymiany sprężyny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: zainteresuj się nowa seria od specny. Specna sa-g12 na dobre rekomendacje, nowy produkt i podobno nowa jakość u specny. Testery mówią, że to praktycznie Ares. A jak nie to szukaj używki umarex
  • Odpowiedz
Specna sa-g12


@Bachal: no tak ale to juz jednak karabinek praktycznie 2x droższy a ja ani akumulatorka ani ładowarki nie mam. Chce zacząć najlepiej niskim kosztem :) ten karabinek od jg mi sie podoba. w tej cenie da rade?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: jg to dobre giętyw na start. Chociaż ja po rozmowie ze środowiskiem zde ydowalem się na używana m4 na początek łatwiejsza do przyswojenia. I full metal- nie do #!$%@?
  • Odpowiedz
@Bachal: a cena? I czy nie bedzie problem z tym ze ma te 360 fpsow a w mojej grupie do cqb max 350.. to troche irtujace xd ja chce tak naprawde sprawdzic jak bedzie, bo z bratem zaczne a on.. oh roznie z czasem
  • Odpowiedz
@Bachal: " G36 Boyia" Czytałem, że jednak bardziej polecają szybką wymianę sprężyny. Bo u mnie CQB to max 350 i tamta replika jednak jest za mocna a nie chce kupować 2 do lasu i cqb
  • Odpowiedz