Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: jeżeli jest Quick convert to masz dwie na start z tego co słyszałem (do qcb i standard) i wystarczy, ale pewien nie jestem. Kup uzywke na olx, jak to Twoj pierwszy raz. A najlepiej to pożyczy od kogoś, zawsze ktoś wynajmuje sprzęt na strzelanke
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: ani specna, ani boyi ani cyma to nie są dobre firmy. To chinczyki. Ale dobrej firmy nie kupisz poniżej 1k więc za tą cenę zostaną lepsze chińczyki jak te wspomniane wyżej
@Bachal: doskonale wiem, że to są chińczyki. Ale mają najlepszy stosunek cena/jakość. Szkoda ze ta g36 od boyia jest nieosiągalna, tą bym chyba brał. Wszak xiaomi to też chinska firma :)
@Bachal znalazłem g36 od boyia za 360 zł. Ta cena ujdzie? Bo widziałem od 280 na wyprzedaży ale niedostępne a jedyne dostępne to za 560. No właśnie oprócz tego jednego sklepu co ma za 360
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simfecstio: stary, kup coś za stowe, bo dupe trujesz nieziemsko xd rozumiem ograniczony budżet, ale Ty coś warte tysiaka chcesz kupić za dwieście zl
@Nerlo to chyba problem bardzo szybko rozwiązany. Ale g36 od jg ma 360-400 FPS. Ale na jakich kulkach? Kolega polecał żeby kupić 0.25. to żeby było ponizej 350 to jakie kulki kupić?
@Simfecstio u mnie przy 420 na kulkach 25 jest jakieś 350-360 zależy jaką masz jeszcze sprężynę, prawdopodobnie na 25 będzie ok. Kulki to nie będzie wydatek bo je wystrzelała tak czy inaczej. Osobiście polecam jak najcięższe z zalecanych dla twojej repliki.
@Nerlo a no właśnie widzę. A teraz takich kilka pytań technicznych. Akumulatorek i ładowarka dołączona do zestawu. Najlepiej całkowicie rozładować i naładować według przelicznika prdocuenta ale mogę trochę podładować bo nie będę strzelać z nudów zeby rozładować. Czy w replice jak ją przechowuje mogę mieć akumulatorek?