Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: Jeśli masz dołączoną baterie NiMH to polecam wymiane. Bateria musi być rozładowana w całości i naładowana najlepiej do pelna zgodnie z tableką producenta. Te baterie i ładowarki mają ten problem, że nie przestają się ładować, tj po napelnieniu dalej próbują sie napełnić co potem sie przekłada na jej żywotność a nawet uszkodzenie. Jeśli zostawiasz baterie w replice to zawsze ją rozłączaj, podłączona mimo, że nie będzie używana i tak się
@Nerlo a jakaś konkretna polecasz co g36? Najlepiej z gunfire? Bo jeszcze mam sporo do zamówienia. Jakiś konkretny.. olejek? Kumpel mowil żeby taki smar w sprayu kupić i używać. Ale jak często? I w sumie w jaki sposób? Jak kończę strzelać w trybie automatycznym to chociaż raz strzelić na trybie semi. I pytanie co do magazynka. Jeden starczy hicap? I w sumie jak się je podkręca to jak to się dzieje że
@Nerlo mam okulary z pracy xone z firmy Uvex. Takie BHP ale z tego co czytałem mają klasę wytrzymałości f. Dadzą radę na strzelance? Jakiś tani i dobry model polecasz z gunfire? Bo te moje są niestety przyciemniane +-+ maskę mam. Myślisz że coś warto jeszcze dokupic?
@Simfecstio: Co do okularów, ja osobiście używam tych, nie ma ich na gunfire, możesz zwrócić uwage na normy w opisie i na ich podstawie dobrać coś rozsądnego. Okulary lubią parować, dlatego można je potraktować przed strzelanką pianką do golenia albo jakimś antyfogiem.
Co do maski, sam mam zwykłego czarnego stalkera za ~15 ziko ale jeśli używasz szczerbinek to jest dupa, bo nie przyłożysz za dobrze twarzy do kolby przy celowaniu.
@Simfecstio: Jeszcze odnośnie magazynków, po strzelance opróżniaj magzynki, tak, żeby sprężyna była luźna. W przypadku Hicapów wystarczy wysypać te nakręcone i wsypać z powrotem do magazynka. Zostawiając napiętą sprężynę ubijasz ją co potem wpłynie na mniejszą ilość podawanych kulek, co prawda nie będą to raczej duże ilości ale zawsze to pare kulek więcej bez podkręcania się przyda.
@Nerlo: Ale ja już mam ten karabinek :) W tej cenie już raczej nic lepszego bym nie miał. Maskę też mam i kurcze faktycznie muszę dociskać dość mocno twarzą do kolby bo maska przeszkadza ale nie jakoś bardzo. To skoro w lesie 350/360 fpsow starcza to czy warto aż tak tuningować bron do 600 fpsow? Dużo łatwiej uszczelić kogoś z dobrej repliki? Są chyba dwie szkoły, jedna to taka co uważa,
@Simfecstio nie ma większego sensu tak przerabiać musiałbyś chyba hpa wstawić. Ale to jest ładowanie większej kasy w replikę. Zabawa w snipera zwykle wiąże się z tym, że siedzisz w jednym mejscu i masz mało akcji. Lepiej biegać i się bawić.
@Simfecstio jedno i drugie spoko ale mam w pobliżu kolesia, który działkę zabudował płytami, wykopał okopy, samochody poustawiał i inne takie i organizuje manewry co niedzielę, z wejściem za dyszke. Akurat ciężko stwierdzić jednoznacznie czy to jedno czy drugie bo możesz na kogoś wpaść i jednocześnie dostać od snipera XD
@Nerlo a to znam. W sumie hpa całkiem fajne ale drogie raczej. Myślę że to co mam narazie mi starczy. No to spoko wiem że pod Poznaniem też jest jedno takie miejsce dość ogarnięte z płatnym wejściem. Ale ja to musiałbym na w ogóle jakąkolwiek strzelanke pójść