Wpis z mikrobloga

Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskini to 26-letni John Jones, który po nieudanej próbie wciśnięcia się w otwór niewiele większy od kartki a3 utknął na 28 długich godzin a następnie zmarł w totalnej ciemności.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym i innych wypadkach pod ziemią i zobaczyć najciaśniejszy film jaki nakręciłem to zapraszam do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4551475/najbardziej-klaustrofobiczny-film-na-youtube/

Jeżeli podoba ci się podziemna tematyka to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego taga: #penetrujedziury

#ciekawostki #zainteresowania #hobby
KawiakJones - Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskin...

źródło: comment_nibzOeOH3dSr7HI7MMU9UT3NIinnfmj3.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
@KawiakJones: Było kiedyś tutaj na ten temat. Ja się boję takiego przeciskania po jaskiniach, więc jest to dla mnie przykład jednej z gorszych, albo najgorszych śmierci. Chłop podobno umierał w ogromnych męczarniach, jak krew spływała mu do głowy. Do tego miał świadomość, że jest ratowany i że akcja nie przynosi skutku. Myślę, że po jakimś czasie on już sam pragnął nagłej śmierci, ale ta nastąpiła powoli. Aż mnie ciarki przechodzą.
  • Odpowiedz
Zawzięte cholery hibernują się na setki lat i czekają na człowieka. Dlatego jak już wyczują, że ktoś wreszcie się pojawił to są bardzo zdeterminowane żeby zaatakować, niebezpieczne jest też, że są nosicielami pradawnych chorób, na które teraz nie ma lekarstwa.


@arczer: Co #!$%@? xDDD Powiedz, że to bait xD
  • Odpowiedz
@KawiakJones: gość wszedł do pionowej, idącejw dół odnogi tunelu, nie wiedząc jak wygląda dalsza jego część? Nawet jakby nie utknął, ale za 3m ten tunel okazał się ślepy, to jak on miał zamiar się wycofać? Wprowadza się jakieś sondy, albo kamery w takie nowe korytarze, czy na wariata się eksploruje?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@makrofag: myślał że odkrywa coś nowego. Pewnie się podjaral i nie myślał w przód. Okazało się że to znane miejsce i ludzie tam już przechodzili, ale jemu to już nie zrobiło różnicy. O sondach i kamerach słyszałem ale jeszcze nie używałem.
  • Odpowiedz