Wpis z mikrobloga

Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskini to 26-letni John Jones, który po nieudanej próbie wciśnięcia się w otwór niewiele większy od kartki a3 utknął na 28 długich godzin a następnie zmarł w totalnej ciemności.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym i innych wypadkach pod ziemią i zobaczyć najciaśniejszy film jaki nakręciłem to zapraszam do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4551475/najbardziej-klaustrofobiczny-film-na-youtube/

Jeżeli podoba ci się podziemna tematyka to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego taga: #penetrujedziury

#ciekawostki #zainteresowania #hobby
Pobierz KawiakJones - Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskin...
źródło: comment_nibzOeOH3dSr7HI7MMU9UT3NIinnfmj3.jpg
  • 132
@KawiakJones: Było kiedyś tutaj na ten temat. Ja się boję takiego przeciskania po jaskiniach, więc jest to dla mnie przykład jednej z gorszych, albo najgorszych śmierci. Chłop podobno umierał w ogromnych męczarniach, jak krew spływała mu do głowy. Do tego miał świadomość, że jest ratowany i że akcja nie przynosi skutku. Myślę, że po jakimś czasie on już sam pragnął nagłej śmierci, ale ta nastąpiła powoli. Aż mnie ciarki przechodzą.