Wpis z mikrobloga

Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskini to 26-letni John Jones, który po nieudanej próbie wciśnięcia się w otwór niewiele większy od kartki a3 utknął na 28 długich godzin a następnie zmarł w totalnej ciemności.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym i innych wypadkach pod ziemią i zobaczyć najciaśniejszy film jaki nakręciłem to zapraszam do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4551475/najbardziej-klaustrofobiczny-film-na-youtube/

Jeżeli podoba ci się podziemna tematyka to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego taga: #penetrujedziury

#ciekawostki #zainteresowania #hobby
KawiakJones - Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskin...

źródło: comment_nibzOeOH3dSr7HI7MMU9UT3NIinnfmj3.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak dobrze czasem mieć świadomość, że twoja postura nie pozwala na włażenie do dziury wielkości kartki A3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wyjaśni ktoś czemu przy takich sytuacjach nie próbują skuć tej skały jakimś udarem? Albo czy nie ma jakiś mini robotów zdolnych się tam wcisnąć i niszczyć tę skałe?
  • Odpowiedz
@KawiakJones: jak to zobaczyłam, to przypomniała mi się historia, którą ostatnio usłyszałam. Był sobie pan szklarz, który lubił sobie chlapnąć. W poniedziałek nie pojawił się w pracy, więc wszyscy myśleli, że miał "ciężki" weekend i nikogo to jakoś bardzo niezainteresowało. We wtorek też go nie było, więc ktoś poszedł sprawdzić co się stało. Gościowi zepsuł się zamek w drzwiach i próbował wyjść przez okienko w piwnicy, tak utknął i zmarł.
  • Odpowiedz
  • 0
Jak ktoś chce poczuć choć namiastkę klaustrofobii w bardziej sterylnych warunkach polecam wizytę w jaskini mroźnej w dolinie koscieliskiej.
  • Odpowiedz
złamali mu nawet piszczele żeby go wyciągnąć


@KawiakJones: Pomieszales, nikt mu nic nie zlamal. Warunkiem jego wyciagniecia bylo zlamanie mu nog, ale nie zdecydowano sie na to, bo juz zbierala mu sie woda w plucach i bali sie, ze po zlamaniu nog szok dla organizmu bedzie za duzy i umrze od razu. To zresztą to zbieranie plynu w plucach go zabilo bo mial coraz wieksze problemy z oddychaniem.
Przegrali sprawe,
  • Odpowiedz
Chooja prawda, buty mu nie spadły więc żyje, zwyczajnie miał wszystkiego dość, szef w pracy go #!$%@?ł, laska przyprawiała rogi, to jebnął focha i sobie tam leży, przynajmniej ma święty spokój.
  • Odpowiedz