Wpis z mikrobloga

Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskini to 26-letni John Jones, który po nieudanej próbie wciśnięcia się w otwór niewiele większy od kartki a3 utknął na 28 długich godzin a następnie zmarł w totalnej ciemności.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o tym i innych wypadkach pod ziemią i zobaczyć najciaśniejszy film jaki nakręciłem to zapraszam do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4551475/najbardziej-klaustrofobiczny-film-na-youtube/

Jeżeli podoba ci się podziemna tematyka to zapraszam do obserwowania mojego autorskiego taga: #penetrujedziury

#ciekawostki #zainteresowania #hobby
KawiakJones - Czy wiesz że chyba najbardziej nagłośniony przypadek utknięcia w jaskin...

źródło: comment_nibzOeOH3dSr7HI7MMU9UT3NIinnfmj3.jpg

Pobierz
  • 132
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Kur_Piejak: trochę się boje, najbardziej kleszczy podziemnych. #!$%@? budzą sie jak wyczują chociaż odrobinę CO2 w powietrzu. Dlatego przed wyjazdem za 2 dni scielem włosy bo strach:)
  • Odpowiedz
@KawiakJones to tak na pocieszenie. Ostatnio usiadłem z 7 letnim siostrzencem który ma zajawke na pająki i wyczytalismy że największy i chyba najgroźniejszy pająk w Polsce występuje w jaskiniach, więc wchodząc w Polskie szczeliny ( ͡º ͜ʖ͡º) uważaj!
  • Odpowiedz
@KawiakJones: zawsze kiedy o tym gościu czytam, to sobie myślę że musiał być niezłym debilem by się w takie coś pchać. Zero dojrzałości - ojciec, mąż i "#!$%@?, włażę najwyżej nie przeżyję"
  • Odpowiedz
@KawiakJones: I będziesz w gorących, a ja jak zwykle będę musiał wywlekać jak na Dworcu Centralnym w Warszawie obciągałem starszym panom, żeby mieć hajs na pierścionek zaręczynowy, bo moja była żona uparła się, że ma być złoto najwyższej próby i brylant, a nie jakieś kryształki, żeby dostać parę plusów( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
te skur*ysyny żyją nawet pod ziemią? :O


@Wejszlo: Zawzięte cholery hibernują się na setki lat i czekają na człowieka. Dlatego jak już wyczują, że ktoś wreszcie się pojawił to są bardzo zdeterminowane żeby zaatakować, niebezpieczne jest też, że są nosicielami pradawnych chorób, na które teraz nie ma lekarstwa.
  • Odpowiedz