Wpis z mikrobloga

#feminizm #bekazfeministek #rosja #logikarozowychpaskow

Pani się w głowie poprzewracało. W ramach protestu przeciwko "alfa-samcowocości" w transporcie publicznym, oblewała krocza mężczyzn miksem wody z wybielaczem.
Z ciekawostek Anna jest studentką wydziału prawa na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, a raczej była, bo za ten "manifest" grozi jej wydalenie z uczelni. Natomiast jej koleżanka (oblewająca) to aktorka Maria Rein. Sprawą zajęły się organy ścigania.

  • 140
@gridstream: co Ty pierdzielisz? Szersze rozkładanie nóg nie wynika z posiadania jąder tylko takiej a nie innej budowy miednicy. Jajeczka spokojnie mogą leżeć sobie na udach, ale dłuższe utrzymywanie nóg w nienaturalnej pozycji jest po prostu męczące (żródło - kolegom normalnie jądra spłynęły do moszny i mi powiedzieli xD
@Zmorka: Ktoś mógł zareagować w dotkliwy dla niej sposób... Ona znała zawartość butelki, dla nich mógłby to być kwas. Ja w sumie to nie wiem co bym zrobił, jakbym widział, że specjalnie to robi to pewnie lepa na pysk z otwartej i telefon na bagiety.
@Zmorka a więc tak wygląda słynna walka o prawa kobiet, mogli jej zawartość tej butelki na ten głupi łeb wylać ( ͡° ʖ̯ ͡°) A później feministki zdzwione, że nikt ich poważnie nie traktuje.
3/4 osób które tutaj #!$%@?, że by tej lasce #!$%@?ło pewnie potulnie schowałaby głowę w ramiona xD
Faktem jest, że mi jako facetowi też przeszkadza, jak jakiś zjeb się #!$%@? na trzy siedzenia i nie gadajcie głupot, że tak można siadać, bo grubasy zajmujące dwa siedzenia pewnie też wam przeszkadzają.
@Zmorka: co za idiotka. Kiedyś był chyb ana mikrobologu filmik jak kobiety zakładały coś co miało imitować jądra i penisa i miały z tym siedzieć w spodniach. Od razu zauważyły, że nie da się siedzieć ze ściśniętymi nogami ale z drugiej strony to jak niektórzy rozkraczają się w środkach komunikacji to masakra.
@Zmorka: Ja nie chcę nic mówić ale te wasze feministki potęgują niechęć do kobiet. Żeby nie było tak że efekt ich działań będzie odwrotny do zamierzanego i już nikt nie będzie się wahał żeby #!$%@?ć kobiecie i będziecie traktowane tak samo jak mężczyźni.
Dodam że takie filmiki potęgują wewnętrzne emocje i niechęć do danej grupy społecznej i przy następnej okazji ktoś da upust swojemu gniewowi. Coś jak te filmiki z rowerzystami
się #!$%@?łem a ona zaczęła mówić "co, dziewczynę uderzysz? Dziewczynę uderzysz?" Dostała taka bule na ryj że nie wstala o własnych siłach


@fx_mefedroniarz: też miałem taką sytuację w klasie... podstawowej.
- żadnego aftermatch?
- jakie były oceny innych/dorosłych/rodziców?
- jakie konsekwencje?
- jak późniejsze relacje z koleżankami? z kolegami?
- nie żałujesz dzisiaj?
@Zmorka: dwóch czy trzech kurfa drzemało.
I od nich wg mnie powinna zarobić w mordę najmocniej.

Za każdy uszkodzony ciuch, książkę i sprzęt odpowiednia rekompensata. Za wybielacz w oku, zachlysniecie - gdy ktoś się odganial od tego beznadziejnego przypadku- sprawa karna wg ichniejszego prawa.

Nie widziała by problemu przez kilka dni, az by jej opuchlizna zaszła i do tego by miała tymczasowy makijaż 'na pandę'
Z ciekawostek Anna jest studentką wydziału prawa na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, a raczej była, bo za ten "manifest" grozi jej wydalenie z uczelni.


@Zmorka: czyli wygląda na to, że nawet na drugim końcu kontynentu sprawdza sie powiedzenie, że studenci prawa to dzbany
- żadnego aftermatch?

- jakie były oceny innych/dorosłych/rodziców?

- jakie konsekwencje?

- jak późniejsze relacje z koleżankami? z kolegami?

- nie żałujesz dzisiaj?


@carbyne:
po calej akcji wychowawczyni na drugi dzien wziela nas oboje zebysmy sie przeprosili nawzajem bo inaczej nam uwagi wpisze, ja nie powiedzialem pierwszyslowa, tamta suka ktora dostala strzala tez nie, dostalismy uwagi i dzwonila potem do rodzicow, moja matka juz byla nauczona ze dzwonia z tej szkoly
Faktem jest, że mi jako facetowi też przeszkadza, jak jakiś zjeb się #!$%@? na trzy siedzenia i nie gadajcie głupot, że tak można siadać, bo grubasy zajmujące dwa siedzenia pewnie też wam przeszkadzają.


@malykopareczek:
Wtedy się do niego podchodzi i kulturalnie pyta: "Przepraszam bardzo, czy mogę tu usiąść?

I 95% ludzi wtedy zsunie nogi i odpowie "proszę bardzo, zapraszam".

Serio. Spróbuj kiedyś być miły i uprzejmy. Spróbuj kiedyś odezwać się do
@PtasiBrzuch: to jest pójście na łatwiznę. Niestety, ale sporo kobiet woli iść na łatwiznę, przez co się przyczyniają do rozprzestrzeniania się tego nowotworu. Tylko nie widzą konsekwencji tego rodzaju feminizmu. Pierwotny może i walczył o prawa kobiet. Obecny walczy o to, by ostatecznie odebrać wszelakie prawa kobietom. Patrz prawo szariatu.
@Zmorka Warto zaznaczyć, że oblewała białych gości. Niech spróbuje tego z kolorowymi to skończy się szybciutko, bo biali to #!$%@? XD