Wpis z mikrobloga

#feminizm #bekazfeministek #rosja #logikarozowychpaskow

Pani się w głowie poprzewracało. W ramach protestu przeciwko "alfa-samcowocości" w transporcie publicznym, oblewała krocza mężczyzn miksem wody z wybielaczem.
Z ciekawostek Anna jest studentką wydziału prawa na Petersburskim Uniwersytecie Państwowym, a raczej była, bo za ten "manifest" grozi jej wydalenie z uczelni. Natomiast jej koleżanka (oblewająca) to aktorka Maria Rein. Sprawą zajęły się organy ścigania.

  • 140
@MinnieMouse0: Nie próbuj ośmieszać tej sytuacji, jeśli człowiek zachowuje się niepoczytalnie, to trzeba go izolować. Może nie więzienie, ale prace społeczne, grzywny, przymusowy pobyt w placówce zdrowia psychicznego, gdyby nie pomogły poprzednie.To samo stosowałbym względem głąbów oblewających losowych ludzi w śmigus dyngus, zwłaszcza, gdy temperatura nie przekracza 20 stopni - to narażanie zdrowia.
@daeun: w proporjach z wodą tutaj widać, że tępa dzida zrobiła takie proporcje że ten wybielacz średnio albo słabo zadziała dodatkowo aby zaaktywować jego właściwości to potrzeba ciepłej wody.
Wiec po tym 'eksperymencie' chyba najlepiej przepułkać spodnie kilka razy w samej zimnej wodzie a dopiero potem je uprać powinno nic nie wybielić
@Zmorka chwyciła by raz w ryj z płaskiego i może by się nauczyła ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szczerze mówiąc można by jej nie robic krzywdy, ale złapać i porwać ciuchy i niech #!$%@? w podartych.
@Pawlikowski-33: ? XD
oczywiście, że mnie to oburza, niezależnie od płci. Takie zachowanie powinno być karane i nieważne czy robi to kobieta w imię walki z samcami alfa, czy robiłby to mężczyzna oblewający kobiece nogi, bo epatuje seksualnością.
@Zmorka: jak przy kazdym xD w wiekszosci nie ma i tamta laska sobie na luzie wychodzi z metra, moze kilka razy ktos wstal i tyle

nie zareagowali, bo gdyby uderzyli taka dziewczyne to zostaliby jeszcze napiętnowali - dlaczego wlasnie spoleczenstwo mezczyzn nienawidzi
@Pawlikowski-33: no nie wiem, ja tam widzę reakcje w stylu "o #!$%@? chodzi, ktoś mnie przypadkiem oblewa?" później dopiero człowiek chce reagować, ale w tym momencie jest cięcie. W kilku momentach ucieka, więc może dostała liścia, nie wiem i Ty też tego nie wiesz, bo nie jest to pokazane w materiale.

Spójrz na mój post ile jest odpowiedzi "ale by dostała lepe na ryj" i ile osób protestuje, może jeden Mirek
@Zmorka:

Spójrz na mój post ile jest odpowiedzi "ale by dostała lepe na ryj" i ile osób protestuje, może jeden Mirek napisał, że są inne rozwiązania. Na YT to samo. I ja jestem w stanie zrozumieć taką reakcję.


oni zawsze tak pisza, ale to nie ma nic wspolnego z realnym zyciem

no nie wiem, ja tam widzę reakcje w stylu "o #!$%@? chodzi, ktoś mnie przypadkiem oblewa?" później dopiero człowiek chce
@Pawlikowski-33: nie musimy się zgadzać. Każdy ma swoją głowę, swój rozum i swoje postrzeganie świata. Nie moja w tym rola by próbować wpływać na twój światopogląd. Żyjmy i dajmy żyć innym bez oblewania ich wybielaczem xD Pozdrawiam Mirku :)
@fx_mefedroniarz: no i piateczka

bo w przeszlosci bylem oskarzony tez przez jedna gimbusiare o molestowanie - ktora sie 'zalecala' do mnie, ktorej powiedzialem zeby #!$%@? bo jest gruba - doslownie tak powiedzialem, tydzien pozniej stalem na dywaniku dyrektorki i sluchalem czego to jej nie robilem xD a potem przesluchiwali chyba wszystkich w szkole i nikt nie potwierdzil jej slow xD


@fx_mefedroniarz: ale ta chora akcja może służyć za dowód, że