Wpis z mikrobloga

Co wy na to, żeby zrobić film "Pedalstwo". Wielki reżyser Sojciech Wmażowski nagrałby soczyste scenki jak pedalstwo gwałci małe dzieci, jak zarażają się hivem, jak kradną i jak mieszkają w brudnych squatach ćpając narkotyki.

Potem czaicie te komentarze. Wybitny film poruszający ciężki temat. Reżyser obiektywnie przedstawił w wiarygodny sposób problem pedofilii wśród homoseksualistów. Trzymające w napieciu i porażające prawdziwe kino. Wręcz dokument!

Wiecie co mnie #!$%@?? Że cała ta lewa hołota traktuje "Kler" jak dokument. A jest w nim tyle prawdy co w Drogówce czy Botoksie. W Wołyniu Smażowski potrafił przedstawić dwie strony - byli przecież Polacy, którzy zabijali Ukraińców. A w tym paszkwilu przedstawił duchowieństwo jako gigantyczne zło złozone tylko ze szkodników i gwałcicieli. Jeśli ktoś poznał tę grupę społeczną szerzej to wie, że to jest krzywdzące. Dlatego śmieszy mnie to jaranie się tym filmem i traktowanie go niczym dokument. A jednocześnie smuci mnie ten wszechobecny atak na księży. Nikt nikomu do kościoła chodzić nie każe. Nikt nikomu nie każe brać ślubu kościelnego ani obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Nie chcecie słuchać kazać to nie chodźcie do kościoła. I tyle. Dajcie żyć innym tak jak chcą. I miejcie świadomość, że KK to największa organizacja charytatywna na świecie.

#kosciol #duchowienstwo #kler #bekazlewactwa #neuropa #prawica #rozsadek #film #rzeczywistosc #konserwatyzm #katolicyzm #wiara
  • 112
"To taki gniot z przerysowaną do rozmiarów karykaturą że aż niesmaczną. Reżyser kompletnie nie zna realiów a ten film idealnie wpisuje się w nasilający się od czasów rewolucji marksistowskiej atak na chrześcijaństwo. Reżyser skupił się na marginalnej patologi aby rzucić cień na cały Kościół Katolicki. Nie wiem co to za ostatnio głupia moda jeżdżenia jak po burej suce po Kościele Katolickim i Katolikach. Nie znam ani nie słyszałem żeby tak zachowywali się
@ShinpuTokubetsu: ale będzie srando tutaj zaraz i #gownoburza :D. Pięknie napisana pierwsza cześć posta - chętnie bym oglądnął taki film :D. Byłem i ministrantem i lektorem i teraz mi bardzo daleko od kościoła, ale nikt mnie nigdy nie molestował, część księży jest bardzo w porządku, ale i zdarzają się oczywiście tacy nie w porządku.
@MZ23: Ja tak samo. Dodatkowo moja matka jak byłem w gimbazie 10 lat temu pracowała jakis czas jako kucharak na plebanii dużej parafii. I tak samo jak w każdej "grupie zawodowej". Część księży jest ok, część nie ok. Poznałem ich mnóstwo. Przeważali Ci fajni i oddani. Tacy tzw. z powołania. Część trafiała się normalnych. Zdarzały się pojedyncze przypadki np. proboszcza, który potrafił podczas kazań narzekać na skąpych pracodawców nie dbających o