Wpis z mikrobloga

Co wy na to, żeby zrobić film "Pedalstwo". Wielki reżyser Sojciech Wmażowski nagrałby soczyste scenki jak pedalstwo gwałci małe dzieci, jak zarażają się hivem, jak kradną i jak mieszkają w brudnych squatach ćpając narkotyki.

Potem czaicie te komentarze. Wybitny film poruszający ciężki temat. Reżyser obiektywnie przedstawił w wiarygodny sposób problem pedofilii wśród homoseksualistów. Trzymające w napieciu i porażające prawdziwe kino. Wręcz dokument!

Wiecie co mnie #!$%@?? Że cała ta lewa hołota traktuje "Kler" jak dokument. A jest w nim tyle prawdy co w Drogówce czy Botoksie. W Wołyniu Smażowski potrafił przedstawić dwie strony - byli przecież Polacy, którzy zabijali Ukraińców. A w tym paszkwilu przedstawił duchowieństwo jako gigantyczne zło złozone tylko ze szkodników i gwałcicieli. Jeśli ktoś poznał tę grupę społeczną szerzej to wie, że to jest krzywdzące. Dlatego śmieszy mnie to jaranie się tym filmem i traktowanie go niczym dokument. A jednocześnie smuci mnie ten wszechobecny atak na księży. Nikt nikomu do kościoła chodzić nie każe. Nikt nikomu nie każe brać ślubu kościelnego ani obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Nie chcecie słuchać kazać to nie chodźcie do kościoła. I tyle. Dajcie żyć innym tak jak chcą. I miejcie świadomość, że KK to największa organizacja charytatywna na świecie.

#kosciol #duchowienstwo #kler #bekazlewactwa #neuropa #prawica #rozsadek #film #rzeczywistosc #konserwatyzm #katolicyzm #wiara
  • 112
@prodigium: tak se pisze. Luzuj. Jedzie dalej. O, tutaj zdjęcie z jednego dnia zimowych rekolekcji w najbardziej lewackim mieście w Polsce, czyli w Poznaniu. Mieście będącym stolicą #neuropa

Jedzie dalej i dodam, że skręca w prawo. ;) Nawet jak wypuszczonych zostanie tysiąc takich paszkwili jak Kler. Pozdrawiam cieplutko. ;*
ShinpuTokubetsu - @prodigium: tak se pisze. Luzuj. Jedzie dalej. O, tutaj zdjęcie z j...

źródło: comment_4RywHMoWXdJ0e3JYOyTEiF0dqhI7twW0.jpg

Pobierz
Dajcie żyć innym tak jak chcą.


@ShinpuTokubetsu: Powiedz to przedstawicielom Kościoła. To KK lobbuje za zmianą praca aborcyjnego, to KK jest finansowany odgórnie z FK tworzonego z podatków wszystkich obywateli, to KK sprzeciwia się prawom dla mniejszości seksualnych. Wymieniać dalej? Podwójne standardy.

Jedzie dalej i dodam, że skręca w prawo. ;) Nawet jak wypuszczonych zostanie tysiąc takich paszkwili jak Kler. Pozdrawiam cieplutko. ;*


Dowód anegdotyczny. Ja bardziej ufam raportom tworzonym nawet