Wpis z mikrobloga

Co wy na to, żeby zrobić film "Pedalstwo". Wielki reżyser Sojciech Wmażowski nagrałby soczyste scenki jak pedalstwo gwałci małe dzieci, jak zarażają się hivem, jak kradną i jak mieszkają w brudnych squatach ćpając narkotyki.

Potem czaicie te komentarze. Wybitny film poruszający ciężki temat. Reżyser obiektywnie przedstawił w wiarygodny sposób problem pedofilii wśród homoseksualistów. Trzymające w napieciu i porażające prawdziwe kino. Wręcz dokument!

Wiecie co mnie #!$%@?? Że cała ta lewa hołota traktuje "Kler" jak dokument. A jest w nim tyle prawdy co w Drogówce czy Botoksie. W Wołyniu Smażowski potrafił przedstawić dwie strony - byli przecież Polacy, którzy zabijali Ukraińców. A w tym paszkwilu przedstawił duchowieństwo jako gigantyczne zło złozone tylko ze szkodników i gwałcicieli. Jeśli ktoś poznał tę grupę społeczną szerzej to wie, że to jest krzywdzące. Dlatego śmieszy mnie to jaranie się tym filmem i traktowanie go niczym dokument. A jednocześnie smuci mnie ten wszechobecny atak na księży. Nikt nikomu do kościoła chodzić nie każe. Nikt nikomu nie każe brać ślubu kościelnego ani obchodzić świąt Bożego Narodzenia. Nie chcecie słuchać kazać to nie chodźcie do kościoła. I tyle. Dajcie żyć innym tak jak chcą. I miejcie świadomość, że KK to największa organizacja charytatywna na świecie.

#kosciol #duchowienstwo #kler #bekazlewactwa #neuropa #prawica #rozsadek #film #rzeczywistosc #konserwatyzm #katolicyzm #wiara
  • 112
@Kruty: No dokładnie. I jeszcze jakas laska piszę, że kościół to wirus umysłowy. Pisanki maluje i chodzi święcić do kościółka, na pasterczce śpiewa lulajże jezuniu bo to fajna świecka tradycja, łamie się opłatkiem, a potem #!$%@? na księży, którzy podczas I, II i podczas komuny byli ostoją polskości, ostatnią twierdzą oporu i największym przeciwnikiem naszych wrogów. Tak jak teraz stają się największym przeciwnikiem lewactwa. Kościół przetrwał zarazę komunistyczną to i przetrwa
@ShinpuTokubetsu: to kiśnij dalej
Za miesiąc na grobach, we wszystkich świętych - zastanów się dlaczego palimy świeczki, a już w ultra chrześcijańskim Meksyku w tym samym czasie piją tequilę na cmentarzach - i gdzie o tym jest wspomniane w Biblii oraz kiedy kościół "wymyślił" tę tradycję.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShinpuTokubetsu: Edit. Aaaa bo tam mnie odgadujesz.
Nie chodzę na pasterkę, nie śpiewam lulajże Jezuniu i nie jem opłatków. Choć swoją drogą zwyczaj łamania się chlebem, zazegnywania sporów i życzenia sobie dobrze podczas wieczerzy wigilijnej, na sto procent jest pochodzi z Biblii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasług księży którzy pomagali i walczyli swoimi sposobami nie odbieram. Szanuję ich jako ludzi, mogę być wdzięczna. Nie zmienia to jednak