Wpis z mikrobloga

@nith to nie ja zasugerowalam że siatkówka jest mniej uczciwa niż nożna, ty to pośrednio napisałeś. Ja nie twierdzę że siatka jest kryształowa ale NA PEWNO nie jest mniej uczciwa niż noga
@kociooka: Siatkarze i fani tego sportu to ten sam typ, co z lekkoatletyką? Wieczny ból dupy. Oglądaj dalej tę siatkówkę i się ciesz, gdy ogląda ją przez te kilka dni więcej osób niż zwykła trójka widzów podczas meczu Banku Pocztowego z Developers SkyRes xDDDDDDDDDDD. Z fartem.
@RoHunter mam ból dupy o kretyńskie pytania a nie popularność siatkówki. Zawsze inteligentny sport będzie mniej popularny, bo większość ludzi to dzbany o niskim iq takie jak Ty, dlatego wolą oglądać kopaczy
@kociooka: To be fair, you have to have a very high IQ to understand volleyball... xDDDDDDDDD INTELIGENTNY SPORT, powtarzam: INTELIGENTNY. Mój kuzyn studiował siatkówkę na MIT, strasznie trudne studia, trwają tyle co medyczne, a poziom wejścia na pierwszy rok jak na piątym fizyki jądrowej. Intelignetny sport dla wybrańców, Sławomir i Miłość w Zakopanem w przerwie jest dla zmyłki. Podczas odbijania piłki nad siatką rozkoszuję się jak dobrą książką od chemii molekularnej.
@RoHunter: Typowy kiepek od piłki nożnej w ogóle nie ma tutaj mowy o tym, że ktoś nie docenia siatkówki, jej nie ogląda, ale kiepek z piłki nożnej zawsze wspomni ,,hehe 3 ludzi na krzyż to ogląda` to wasze jedyne argumenty. Jesteście zbyt głupi, żeby oglądać inne sporty z tego co wychodzi. To samo jeśli chodzi o sukcesy w skokach, siatce, piłce ręcznej, lekkoatletyce, zawsze wypominanie no hehe ,,3 drużyny na poważnie
@RoHunter: Yhym czyli miałem rację nie zamierzasz nawet podyskutować, jakie są Twoje argumenty? Wszedłeś na tag siatkówki i zaczynasz obrażać ten sport czego oczekujesz szacunku? Sorry, ale nazywam rzeczy po imieniu, bez powodu bym cię tak nie nazwał, miałem do czynienia z osobami Twojego pokroju.
@krystian-golonka: Chcesz dyskutować? Widziałeś trzy pierwsze zacytowane przeze mnie fragmenty twojej wypowiedzi? W czterech zdaniach obraziłeś mnie trzy razy i wyjeżdżasz mi z propozycją dyskusji i piszesz, że to ja jej odmawiam? Potem "obrażasz" (jak to sam ująłeś) piłkę nożną (jakby można było dziedzinę sportu obrazić) i wypominasz mi obrażanie siatkówki?


EOT.
@RoHunter: Dobra chcesz podyskutować czy nie? Po raz kolejny będziesz się zasłaniał tym, że cię obraziłem? Może nie masz zamiaru dyskutować bo najzwyczajniej w świecie nie posiadasz żadnych argumentów? A i wskaż mi miejsce, gdzie obraziłem piłkę nożną. Nazywając Ciebie `kiebkiem od piłki nożnej` nie obrażam piłki nożnej, a niektóre grupy osób z jej otoczenia.