Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś jeszcze nie wiedział przypominam że TVP wycięła wypowiedź Smarzowskiego podczas gali wręczenia nagród 43. Festiwalu Filmowego w Gdyni

Okazuje się, że gdy Wojciech Smarzowski wyszedł na scenę, by odebrać nagrodę specjalną festiwalu, którą jury przyznało filmowi "Kler" za "podjęcie ważnego społecznie tematu" - reżyser powiedział: "Ja tak w swojej pysze myślałem, że tym razem nagrodę wręczy mi prezes TVP".

Słowa artysty usłyszeli jednak jedynie widzowie obecni w gdańskim Teatrze Muzycznym. W TVP Kultura, w której nadawano relację z uroczystości z kilkudziesięciominutowym opóźnieniem... wypowiedź Smarzowskiego wycięto.

#neuropa #tysiacurojenniezaleznychmediow #kino #film #bekazkatoli #polska #rakcontent #bekazpodludzi
Pobierz saakaszi - Jakby ktoś jeszcze nie wiedział przypominam że TVP wycięła wypowiedź Smarz...
źródło: comment_dAdaBn3Ea5lpaW4Q6rif4u7hq2mlb3Q1.jpg
  • 17
Brak słów, naiwnie wierzyłam w to, że TVP Kultura to taki ostatni bastion względnej normalności, nic bardziej mylnego. Telewizja Polska oficjalnie przestała istnieć, wstyd jak cholera.