Wpis z mikrobloga

  • 8
Czy tylko ja pamiętam cheetosy o smaku czekoladowym, waniliowym i truskawkowym?
Właśnie nostalgłam przy piłeczkach cebulkowych i przypomniało mi się o słodkich.
Pamiętam, że miały one kształt plusa, i chyba kołka ( )
W moim sklepie osiedlowym do 2015 były takie jakby kartonowe szyldy promujące te smaki, dlatego tak dobrze je pamiętam

#cheetos #chrupkiswietejpamieci #jedzeniejedzenie #dziecinstwo
  • 19
  • Odpowiedz
@kkiim:

smakowały jak takie zwykłe flipsy, tylko smak bardzuej wyrazisty

Tak je zapamiętałam :v

Dokładnie tak było, imo całkiem smaczne były.

W każdym razie za bardzo popularnością się nie cieszyły

To prawda, raczej szybko zniknęły. Masz foto tego szyldu może? xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@garlicsauce nie, nie, to były cheetosy 100%, bo jeszcze zanim zlikwidowali sklepik koło mojego domu to te szyldy z cheetosami słodkimi były, więc 100%
  • Odpowiedz
@kkiim: nie pamietam tego smaku ale te szyldy o ktorych mowisz wydaje mi sie ze nadal wisza w szybie mojego, zamknietego pare lat temu, sklepu osiedlowego
sa wyblakle ale tyle razy tamtedy przechodzilam ze chrupek w ksztalcie chipsa wbil mi sie w pamiec. az moze jutro wyjde z domu zeby sprawdzic czy rzeczywiscie (ʘʘ)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Zgrywajac_twardziela niestety nie, gdyby sklep dalej istniał to bym się przeszła i zrobiła foto, z tego co pamiętam to szyld moal fioletowawe tło
Próbowałam znaleźć nawet jakiś ślad po nich w Internecie, aby załączyć jakieś zdjęcie poglądowe, ale bezskutecznie :|
Jedyne słodkie cheetosy, które udało mi się znaleźć w google to takie rurki z nadzieniem czekoladowym
  • Odpowiedz
@kkiim:

niestety nie, gdyby sklep dalej istniał to bym się przeszła i zrobiła foto, z tego co pamiętam to szyld moal fioletowawe tło

No nic, trudno, i tak fajnie, że mi o nich przypomniałaś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Próbowałam znaleźć nawet jakiś ślad po nich w Internecie, aby załączyć jakieś zdjęcie poglądowe, ale bezskutecznie :|

Jedyne słodkie cheetosy, które udało mi się znaleźć w google to takie
  • Odpowiedz
@kkiim: Pamiętam, były, kształt kółka i kzyżyka i chyba pastelowe opakowanie. Równocześnie wprowadzali swoje paluszki (opakowanie kolor niebieski, nazwa to chyba Rold Gold i chyba nawet można w nich było znaleźć tazosy z pokemonami, ogólnie to chyba ok. 2001 roku było więc baaardzo prawdopodobne), żadna z przekąsek nie przetrwała na rynku.
  • Odpowiedz