Wpis z mikrobloga

#wykopowydziennikpraktyk

Godzin praktyk: 23/30

Cytując klasyka:

Dżizas #!$%@? ja #!$%@?ę


( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

W końcu się doczekałem. Doczekałem się i mam doświadczenie pracy z uczniem, którego sympatii nie zyskałem, który ma wszystko w dupie, który ma tak poranioną psychikę, taki ogrom kompleksów, jest tak niedojrzały, że nijak nie da się z nim pracować.
I mimo, iż najchętniej to bym zbawił świat, to nie mogę mu poświęcić całej uwagi, bo jestem dla klasy, a nie dla jednego specjalnego. Prośby nie działały, groźby również. Dopiero gdy OPka wsparła i zastraszyła młodego wizytą u dyrektorki to trochę spokorniał.
I mimo, iż na samej lekcji faktycznie chciałem mu dać w pysk, bo tak jest najłatwiej...to szkoda mi go. Bo czytało się z niego jak z otwartej książki, że ma problemy z samoakceptacją, że mu ktoś nie okazał odpowiedniej uwagi, albo że jest kolejnym dzieckiem pokrzywdzonym przez niekonsekwencję rodzica i ugodowość...


Ale już mniejsza o to. Pomijając go (oraz jego kretyńskie imię w stylu: Brajan XD) to dało się żyć. Choć reszta klasy podobnie głupia...swoja drogą to zabawne, że do pewnego stopnia po aparycji ucznia idzie poznać, że będą problemy z nim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Byłą taka co to wyglądała jak pokemonowa preewolucja typowej Karyny...i jej koleżanka musiała ułożyć włosy, bo jak to to tak :^

To była klasa 7. Dużo wybaczam przez wzgląd na to, że to po prostu głupi wiek. A przynajmniej próbuję wybaczyć ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wcześniej miałem klasę 6 podbazy i z nimi technikę. Znowu pismo techniczne ( ͠° °) Już nawet ja nim rzygam ()
Nic nowego tu nie idzie napisać. Jak zwykle trzeba ucznia szturchać do działania, poprawić, pochwalić, podpuścić, że go stać na więcej i liczyć się z tym, że nie na każdego to zadziała, bo mają gówniany fundament z klas poprzednich, albo jeszcze z domu.
Żadnym odkryciem nie jest fakt, że nie każdy kto ma dzieci wie jak je wychowywać ¯\_(ツ)_/¯ a o przygotowaniu do edukacji nawet nie wspomnę.

Z innych kwestii:
Gadałem z dyrko. Mam zielone światło dla warsztatów plastycznych w ferie. Jeśli tylko mi sesja nie przeszkodzi to robię. A nawet jeśli przeszkodzi to poproszę co luźniejszych profesorów o jakiś wcześniejszy termin, czy coś. No i powoli muszę myśleć nad tym o temacie przewodnim warsztatów plastycznych. Niby ferie jeszcze daleko, ale z moimi licznymi zobowiązaniami i planami, zaraz z końca września będę miał koniec stycznia.
A fajnie by dzieci miały coś czego jeszcze nie robiły. By poznały sztukę od najciekawszej strony. Od kuchni wręcz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogółem czuję się jak gówno, ale powtarzanie sobie raz po raz, że nie mam być Alfą i Omegą pedagogiki pomaga. Strasznie się jaram tymi warsztatami.

#gownowpis #scorpjoncontent #spurdo #szkola #podbaza #edukacja #plastyka #praktyki
Pobierz
źródło: comment_8pTqPq95pOkXeftZxWQwX6IhEvleV9se.jpg
  • 11
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (105)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @emilkos8 @woodload @Falsen123 @Vadzior @WujekJewpat @darkdancerr @Ti-na @zottwisnia @illneverfallinlove @kuromicz @lomszyk @PyraPrzeznaczenia @nyszom @mala_kropka @Jacinda @Hemey @Maestro_PM @Roxelll @Burstaine @Madapuppet @TymRazemNieBedeBordo @Uaimmiau @UnicornPrincess @Hiszpan_Jan @magrusia @to_na_pewno_nie_ja @Dubarel @xMrWywroteK @