Wpis z mikrobloga

Witam witam, ktoś chętny na zarzutkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję za komentarze i pomysły z poprzedniego posta, nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania śmieszkami tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inspiracji dostałem (i cały czas dostaję) na prawdę mnóstwo, ale żeby to wszystko zrealizować to trzeba te zarzutki porządnie dopracować, więc nie oczekujcie contentu co drugi dzień. Jak większość z was nie jestem w internecie od wczoraj, więc wiem że co za dużo to niezdrowo (zwłaszcza jeżeli chodzi o memecontent), i taki format zarzutek szybko wam się znudzi jak będzie niedopracowany.

Ale do rzeczy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na weekend mam dla was coś lajtowego, albowiem szykuję coś grubszego w przyszłym tygodniu. Żadne tam obrzucanie się mięsem. Tego typu przepisy nie są nowością w internecie, nie mniej aby nie było to zwykłe kopiuj-wklej przedstawiam wam mój autorski przepis na słodko-słone krówki (O S T R O Ż N I E !). Smacznego ! (σ ͜ʖσ)

W poprzednich odcinkach:
świeżaki za darmo! w zamian za zdjęcie z rondlem na głowie
oskórowany pies Brunon
chiński zwyczaj wmurowania młodego kota w ścianę domu

Tag: #zarzutkadoskonalejjakosci - do obserwowania / czarnolistowania.
Gdyby komuś zależało na paście w wersji edytowalnej to zapraszam na priv.

#heheszki #kuchnia #jedzenie #pasta
anoysath - Witam witam, ktoś chętny na zarzutkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję za komenta...

źródło: comment_6N2Ub4hQp2lu82It50Miid6x0H1tWWhn.jpg

Pobierz
  • 254
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (4247)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Sijabka @Garage @Rexikon @tygrysekk @wonrz @Never00Mind @Generalissimus @Robert_Edwin_House @Gregin77 @lukasz27 @Ajlson @NDSS @darkdancerr @babochka @Gizbert @zieluch @Hansek @chwt @SharpPython @pan_kleks8 @gringo_kot @matt_PL @pablosik @DeafSilence @TomdeX @LRF1000W @jamysle @nick214 @