Wpis z mikrobloga

Aukcja dla córki @robertt1969

Zainspirowany wpisem trollskyego uznałem, że też mogę zrobić coś pożytecznego. Chcę zaoferować zwycięzcy licytacji i dwóm osobom towarzyszącym dzień na strzelnicy. Udostępnię swoje prywatne zabawki do wykorzystania pod moim okiem. Do wystrzelenia będzie:

-100 szt. amunicji do strzelby gładkolufowej Mossberg Maverick 88 znanej wam z gier i filmów jako shotgun
-150 szt. amunicji 9x19mm do pistoletu CZ P09 znanego jak każda inna broń jako Glock #pdk
-150 szt. amunicji .223REM do karabinków M16A1 (Good mornig Vietnam!) i koszernego Galil ARM
-200 szt. amunicji 5.45x39mm do Tantala wz. 88 z jakiego Boguś w Psach strzelał do pudełka zapałek (dla 99% z Was to po prostu kałach) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-100 szt. amunicji .22LR do pistoletu sportowego Walther GSP lub kbksu Anschutz M54

Jeśli suma licytacji okaże się satysfakcjonująca to dorzucam jeszcze pitce na cały dzień ;)

WAŻNE
1. Strzelnica na którą mogę Cię zabrać znajduje się pomiędzy Gorzowem Wlkp i Zieloną Górą. Miej to na uwadze biorąc udział w licytacji.
2. Żadna z moich broni nie strzela full-auto. Żeby nie było rozczarowanych.
3. Jeżeli sam zeżresz więcej niż 3 pitce, to już się na mnie nie oglądaj xD
4.76 Z uwagi na pracę i wiele obowiązków będę do Twojej dyspozycji tylko w weekendy.
5. Nie ma żadnego limitu wieku strzelców. Ani w górę, ani w dół.

Licytacja potrwa do niedzieli 23.09.2018 do 21:37:00 xD Zaczynamy od 500zł, bo to ammo jest warte kupę forsy i nie chcę, żeby poszło w błoto ;) Wygrany (i wszyscy chętni) wpłaca zadeklarowaną kwotę na zrzutkę: https://zrzutka.pl/pwfh78

Inb4 - nie robię na allegro, bo nie. Proszę o przemyślany udział. Nie ma wjazdu dla zielonek. W razie, gdyby wygrany okazał się trollem, to wygraną będzie druga w kolejności najwyższa oferta. Proszę @wykop i @a__s o atencję oraz banany dla licytujących dla jaj. Do dzieła!

#robertt1969 #pomagamypaulinie #pomoc #pomagajzwykopem #wykopefekt #bron #strzelectwo #strzelnica #gunboners #projektdedal
JudzinStouner - Aukcja dla córki @robertt1969

Zainspirowany wpisem trollskyego uzn...

źródło: comment_q6BBp16oO5U4427gvPWTGLxe2lmrYZgc.jpg

Pobierz
  • 127
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: życzcie mi szczęścia w inwestycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak się uda wygrać obydwie aukcje to na strzelnice zabiore odważną Mirabelke.
Gorzej jak mi akcje spadną do niedzieli ( )
  • Odpowiedz