Wpis z mikrobloga

Mirki myślcie co chcecie, ale pomóżcie co mam konkretnie zrobić, aby najlepiej zgłosić mobbing w #pracbaza #praca to już się ciągnie od paru miesięcy musiałem iść na zwolnienia, chce wam przejrzycie napisać (może się uda z rana i serce do teraz mi wali i nie usnę po nocce) są takie dwie młode #!$%@?, które naprawdę się uwiziely, ale skrzętnie to ukrywają nawet przed szefem więc wiecie trudno mi będzie udowodnić jak to ja jeszcze z #fobiaspoleczna co właśnie się nie odzywam to wykorzystują a ja jeszcze taki dobry, ale ok trudno coś nagrać, bo halas, i raczej nie dało by się z tego nic wyciągnąć, bo w sumie też i za późno pomysłem, a było tak mówione abym słyszał a i zabieranie potrzebnych rzeczy do pracy, nie myślcie, że wymyślam naprawdę po złości i z głupim uśmieszkiem do siebie nawzajem zrobiły zmianę 5 jak nie 6 minut po i mi się nie wydaje, bo to już nie pierwszy raz a to dlatego, ze ja minutę po przerwie bo tak mnie zmieniała i się pytała. Dobrze nie piszę, bo nikt nie przeczyta, ale proszę was ja nie mogę tego zostawić za bardzo moje #zdrowie i tak już ucierpiało #prawo #prawopracy #pytanie #psychiatria #psychologia
  • 33
@zdeptanakura: płakać mi się chce czym sobie zasłużyłem całe „życie” od początku gnębiony i zamiast lepiej już być, bo spokój względy (ale to może dlatego, że nie wychodzę, bo zdarzyło się jak wyszedłem i tez tak sprytnie) to tak, w sumie z jakiej racji miałoby być lepiej ()
@zdeptanakura: „chce” tylko, aby mi ktoś naprawdę pomógł, bo siostra mnie pewnie wyśmieje nie zrozumie w końcu ona „kazała” tam pracować nie wiedziały co czynią z mama a mama się słucha jej a i tak nie wyszedłem na ludzi. Dobra za dużo właśnie pisze odszkodowanie może bym tak jeszcze pracował bo różnowartościowa jeden pensji na koniec może mógłby być właśnie, bo i tak nie daje rady, ale czy to nie choroba
@Kontozalozonedlapostu: dobra, rozumiem. Masz paranoje i ataki paniki, tak? Moja propozycja dla Ciebie jest taka żebyś zrezygnował z pracy, idź zarejestrować się jako bezrobotny by mieć ubezpieczenie i leć do psychiatry, jeśli nie możesz pracować ponieważ nie jesteś w stanie on pomoże Ci załatwić rentę. A na razie poproś psychiatrę o L4, nawet jako bezrobotny możesz zanieść je do ZUSu i będziesz dostawał zasiłek, takie L4 możesz mieć aż na pol
@zdeptanakura: przepraszam, chyba nic nie wskóram tak jak w zusie chociażby częściowo niezdolny. No już od kiedy się może pojawiła jedna taka co teraz trzymają ze sobą to ja wiem, od początku ma coś do mnie tam jak się jednej osobie powie to inne wiedza nigdy tak się nie spotkałem aż tak, no mówienie jak mi spadło „będziesz to zbierał” i nie nie było to w miłym tonie powiedziane, a chyba
@zdeptanakura: współpracownicy choć zdażyło się szefostwo na innej hali co mnie przenieśli, bo przecież nie zmieni kadra i dlatego jestem tu gdzie jestem wiec nie ma co nawet tam skargi pisać, chyba, że odszkodowanie, ale chyba to trzeba gdzie indziej i są darmowi prawnicy. Wiesz wszedzie jest tak samo w takich za najniższa nie ma się co spodziewać wyżyn intelektualnych co wiedziałem, choć sam pewnie najgłupszy jestem/nie myśle co też miałem
@zdeptanakura: co, ej no bez przesady nie wymyślam sobie tego, no wiesz... mówisz, ale na co niby? Nie no a jak jest z umowa jak mam do końca roku a „chce” iść do szpitala? Nie wiem też co mówić i czy mówić prawdę lekarz medycyny, dobrze wiedzieć muszę sobie zapisać bo tutaj to przepadnie