Wpis z mikrobloga

Mirki, jestem po kilku spotkaniach z tindera, wszystkie bardzo udane, pełne śmiechu i dobrego humoru, ale za każdym razem kobiety kilka dni później uznają, że z nikim im się tak świetnie nie gadało od dawien dawna, ale nic z tego nie będzie bo nie iskrzy. Nie umiem budować atmosfery, do kobiet podchodzę jak do kolezanek, nie zasypuje tandetnymi komplementami, no po prostu lvl 0 into podryw, lvl 1000 into składna rozmowa na poziomie. Pełna aluzji ale i wartościowych treści, no, sam chciałbym ze sobą gadać. Potrafię zainteresowac, ale nie potrafię skrócić dystansu i wzbudzić magnetyzmu. Morda z 7/10 budowa spoko, styl też. Co jest grane, jakieś porady?
#tinder #feels #podrywajzwykopem #badoo #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 38
  • Odpowiedz
@fafik223: Mylisz chemię z chucią. Jeżeli umawiasz się na randkę z dziewczyną która szuka związku i Ty też szukasz związku, to spotykasz się z osobą o całkowicie innym nastawieniu, niżeli osoba która zamiast na randkę idzie bezpośrednio do faceta na "netflix and chill". Słowo klucz: target.
  • Odpowiedz
@fafik223: Nie używałam nigdy, ma randce nie byłam od dlugiego czasu, bo mam męża. Ale w mojej wyobrazni to jest tak: odpowiedz sobie na pytanie- ile z tych kobiet ma kogos i chialo tylko bzyknac? Ile z tych kobiet jest wolnych i chcialo tylko bzyknac? Ile tak naprawdę Ci sie podobało, ze warto by bylo poświęcić im wiecej czasu? A moze jestes w stanie tą, z ktora najlepiej Ci sie rozmawiało,
  • Odpowiedz
@fafik223: Jeśli mówią, że nie iskrzy to musisz zacząć wzbudzać w nich jakieś emocje. Super, że jest uśmiech i podejście jak do koleżanki, bo wtedy oboje czujecie komfort, a to podstawa w zachęcaniu dziewczyny do siebie, ale widocznie przydałoby się jeszcze dodać do tego jakieś komplementy i seksualne podteksty, bądź dotyk. Tak czy inaczej, jesteś na dobrej drodze. Doskonale wiesz z czym masz problem i czego brakuje, a skoro jesteś świadomy
  • Odpowiedz
@fafik223: To dlatego, że traktujesz je po przyjacielsku. Musisz ogarnąć jak wzbudzić u nich pożądanie, skoro się umawiasz na regularne randki to znaczy że już jest ok, teraz musisz nauczyć się flirtować. Obczaj kanał Dana Bacona na youtubie, ja się sporo od niego nauczyłem, i co najlepsze - wypróbowałem jego metody IRL, i to działa. Angielski wymagany FYI
  • Odpowiedz