Wpis z mikrobloga

1. W czym przejawia się agresja lakukaraczy? Podaj ze 2-3 przykłady.

2. Co rozumiesz przez "jawne jechanie po czyichś przekonaniach"? To, że koleś punktuje argumentami brak logiki, niespójność i hipokryzję w przekonaniach katoli?

3. Choroba to stan na który nie masz wpływu, przekonania zależą tylko od tego co masz w głowie i na ile potrafisz poradzić sobie z przyswajaniem wiedzy.

4. Jeżeli nie zgadzasz się z argumentacją lakukaraczy to zawsze możesz przedstawić swoje kontrargumenty i prowadzić dyskusję opartą o fakty i logikę.

5. Nie wiem po co ci odpisuje. Trzeba być obciążonym intelektualnie żeby zestawiać wyśmiewanie choroby z "jechaniem po czyichś przekonaniach". To nie ma żadnego wspólnego mianownika. Jeżeli wskażesz mi taki mianownik to bardzo chętnie cofnę swoje słowa i cię przeproszę.


@
11mac11 - > 1. W czym przejawia się agresja lakukaraczy? Podaj ze 2-3 przykłady.
2. C...

źródło: comment_UPF05m31aO68EVlNT11Ciwh0rAjfPc8g.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@anal_gazy
@KochanekAdmina
jest pewna różnica - katolicyzm jest wiarą dominującą w Polsce.
Na dodatek zauważam podwójne standardy:
-otóż lewacy krytykują i wyśmiewają prawaków-katolików, którzy wywołują gównoburzę gdzie wyśmiewają oni np. inne narodowości ale gdy na tym samym miejscu znajdzie się Polska to się oburzają - podwójny standard
ale gdy ktoś zacznie wyśmiewać jakiegoś gościa z problemami psychicznymi, który te swoje wysrywy wrzuca na ten portal niemal codziennie, gdzie każdy ma
  • Odpowiedz
@twonumber45s:

gdzie każdy ma jego opinie głęboko w dupie

przecież to można sprawdzić w sekundę i przekonać sie że regularnie wchodzi w gorące z setkami plusów => jednak nie każdy ma go w dupie

dodatkowo zauważ jedną rzecz - krytykowana nie jest sama wiara, ale konkretne zachowania z nią związane, np. wybiórcze stosowanie biblii, hipokryzja itp., cechy które mają sens konkretnie w kontekście wiary (np. rozwody i nieślubne dzieci generalnie
  • Odpowiedz
krytykowana nie jest sama wiara, ale konkretne zachowania z nią związane,


@waldenstrom: Owszem, nieraz tak jest ale mnóstwo jego wpisów to albo zwykłe wyzywanie albo próba wtłoczenia katolików do np zbioru chorób umysłowych. Teraz ja się pytam, skoro nerupa piętnuje nazywanie homoseksualizmu chorobą, choć wg naukowców nią nie jest, to czemu wszędzie powtarza, ze wiar w boga to choroba? Proszę przytoczyć mi kod ICD, albo nie powtarzać nakowego bełkotu i
  • Odpowiedz
@waldenstrom w sumie muszę przyznać ci rację co do jednego - hipokryzja wśród wierzących. Można również łatwo doszukać się hipokryzji wśród 'lewaków'.
jednak wiele osób mówiło, że jak śmiać się to z wszystkiego - tzw. czarny humor (chociaż tak bym tego nie zakwalifikował pod to). on wyśmiewa konkretne zachowania, indywidualne jednostki, jednak jak ktoś (Z INTERNETU) #!$%@? się do jego problemów psychicznych to nagle wielkie oburzenie. Wystarczyło się tym nie dzielić
  • Odpowiedz
@11mac11:

Owszem, nieraz tak jest ale mnóstwo jego wpisów to albo zwykłe wyzywanie albo próba wtłoczenia katolików do np zbioru chorób umysłowych.

no to jest oczywiście błąd ale pokaż mi czy robi tak osoba którą próbujecie obrazić wytykając jej zaburzenia psychiczne?

Teraz ja się pytam, skoro nerupa piętnuje nazywanie homoseksualizmu chorobą, choć wg naukowców nią nie jest, to czemu wszędzie powtarza, ze wiar w boga
  • Odpowiedz
Czym jeszcze ci zawinią prawaki, susza, powódź, smog, czy to, że sie potknąłeś i wpadłeś w kałużę??


@azurro: Nie jest tajemnicą że dla prawactwa nauka to zbędne lewactwo, a takie choroby jak depresja to nic innego jak zwykły smutek i można to batatelizować. Konserwy długo pracowały na swoją opinie. Tutaj nie ma nic do rzeczy brak psychiatrów tylko Polska mentalność i nastawienie na leczenie przez psychologów i psychiatrów i do
  • Odpowiedz
@Madridista98: juz ci tlumacze dlaczego i jaka jest roznica - otóż uwaga - żarty z zaburzeń psychicznych faktycznie szkodzą o czym pisze większość podręczników do psych, pozostałe żarty poza obrażaniem innych nie są szkodliwe
  • Odpowiedz
@waldenstrom: nic mu nie wytykam, tylko zauważam że sam nie waha się wykorzystywać cudzych chorób do swojej ideologicznej krucjaty. Po trupach do celu. Co do Twojego pierwszego pytania to nie pamiętam czy on sam tak pisał, nie chce mi się szukać więc możemy uznać, że nie. Owszem, neuropa często piszę, że chrześcijaństwo to choroba umysłowa, nawet w tym wątku, w związku z tym, mam prawo zapytać o kod tej choroby,
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: No nie wiem kto tu kogo szkaluje patrząc na twój język i cały profil karalucha xd
Christianofobiczny mówca nienawiści rozsiewający swoje nienawistne wymiociny przy akompaniamencie szprycowania się psychotropami, które jak widać są w za małych dawkach i nie pomagają. Do tego osobnik który z dużym prawdopodobieństwem lubuje się w klimatach wypożyczania współmałżonki xD
A na to tęczowe zapalenie mózgu jako wisienka na torcie karaczanowatości

Typowy przedstawiciel tęczowej sekty.
5.....a - @KochanekAdmina: No nie wiem kto tu kogo szkaluje patrząc na twój język i c...

źródło: comment_XzsT4Q9HrIWWYkAt9r6OLQ3uOfMg7nUT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz