Wpis z mikrobloga

@Cheater:
Kolego moment, gdzie Ty tam masz o marginalnych odstępstwach? To Twoje założenie (skądinąd słuszne), być może Lakukaracza nie jest tak biegły w interpretowaniu ulotek i się nie skapnął. Ale żeby od razu paranoja? :)
  • Odpowiedz
albo sprzedał ci ktoś hooyowe dropsy?


@Cheater: podobno robi się wtedy tylko gorąco i kolega, który to opowiadał był bardzo #!$%@?, że nie weszły. takie #!$%@? wie co. tak opowiadał
  • Odpowiedz
@Cheater:

Jak mylimy tu SSRI z SNRI to chyba czas zakończyć te amatorską dyskusję, bo dzieci to czytają i potem mogą "próbować tego w domu" :)

Tomejto tomato :) Ale tak - masz mnie. Tyle że to nic nie zmienia w samym wywodzie, nadal maksymalna dawka sertraliny to 200mg, fluoksetyny 60mg, a esci 15 czy tam 20mg :) Błagam nie każ mi przepisywać ulotek wszystkich SSRI po kolei :)
  • Odpowiedz
@Cheater:

brałeś kiedyś mdma w małych dawkach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nic nie brałem, panie prokuratorze, a już na pewno nie w małych dawkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cheater:

W przeciwieństwie do TLPD, selektywne inhibitory wychwytu serotoniny (SSRI, np. venlafaksyna) nie mają tak istotnego wpływu na zdolność psychomotoryczną pacjentów [11].

[11] Ramaekers JG. Antidepressants and driver impairment: empirical evidence from a standard on-the-road test. J Clin Psychiatry. 2003 Jan;64(1):20-9.
  • Odpowiedz
a Ty wiesz ze każde SSRI ma identyczny mechanizm działania i efekty wywoływane tym mechanizmem (hamowanie wychwytu zwrotnego serki) są identyczne


@Cheater: Mógłbyś wyjaśnić o co chodzi z tym identycznym mechanizmem działania każdego SSRI? Bo to mi się kłóci z wiedzą ze studiów :)
  • Odpowiedz
@Cheater:

zapytaj doświadczonych feciarzy co oznacza uczucie gorąca w stopach i z tyłu głowy po strzale:) - podpowiem że pewna wykopowiczka to dokładnie tlumaczyla

Kolega pyta o linka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz