Wpis z mikrobloga

@Klepajro: ależ śmiejemy się ze wszystkiego. Po prostu jedynym argumentem katoli/prawaczków jest to, że gościu się leczy farmakologicznie. To jest żenujące bo nie ma żadnego związku z jego kontentem, to #!$%@? się na siłę wynikające z braku logicznych kontrargumentów po stronie katoli.
Nikt tak nie uwydatnia zakłamania i hipokryzji katolików jak oni sami.
@anal_gazy: Nie przyszedłem się tutaj z tobą kłócić. Moim zdaniem to co robi #bekazkatoli też jest niesmaczne. Obie grupy w tym wypadku zachowują się jak debile. Nie pochwalam tego co odwalił autor, ale też nie pochwalam robienia z drugiej strony idiotów na podstawie "przekonań i wierzeń". O ilę lubię niektóre wpisy @lakukaracza_ tak większość tego co jest prezentowana pod #bekazkatoli to niezłe szambo połączone z frustracją. Spróbuj obrać drugą stronę i
Kryspin013 - @analgazy: Nie przyszedłem się tutaj z tobą kłócić. Moim zdaniem to co r...
@anal_gazy: Powiedział gościu co używa pogardliwego określenia katolików i osób o poglądach prawicowych w każdym wpisie. Koleś obraża katolików praktycznie w każdym wpisie i robi to dosłownie na etat. Przecież to debile i kretyni wierzący w gościa w chmurce nie? Nie jest to określaniem ich że są nienormalni? Debilizm to jednostka chorobowa. A teraz poząl się boże obrońcy mają ból dupy że ktoś wyciąga że leczy się psychiatrycznie. Kali ukraść dobrze,
śmianie się z czyjejś wiary to też szczyt żenady, ignorancji i debilizmu.

@aqualioss: a punktowanie hipokryzji, zakłamania i braku logiki u polskich katoli?
@Klepajro: @ediz4:
ale wy wrażliwi XDD
NAPISAŁ "KATOL" A TO OBRAŹLIWE XDDD
Możecie mi wskazać co obraźliwego jest w określeniu "k a t o l" albo "prawak/prawaczek"?
NAPISAŁ "DEBILIZM" A DEBIL TO CHOROBA XDD

poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia; Osoby takie są
Pobierz anal_gazy - > śmianie się z czyjejś wiary to też szczyt żenady, ignorancji i debilizm...
źródło: comment_2m9HMLqq8mqtpmFp45v2XmUmMb47ZSmA.jpg
@ediz4: przepraszam. Określenie K A T O L przyjąłem od wielkiego myśliciela, podróżnika i reprezentanta tejże religii - Wojciecha Cejrowskiego. Tak jak i on, nie uważam, że jest to określenie pejoratywne.