Wpis z mikrobloga

@Kubul: ogarniasz ile czasu potrzebujesz na wyspanie - tyle musisz spać, nawet jeżeli by to oznaczało pójście spać o 21 - codziennie, nawet w weekendy budzisz się o tej samej porze i o tej samej kładziesz się spać - innej możliwości nie ma. Po paru tygodniach budzisz się przed czasem, wyspany i bez budzika ( )
@Kubul: codziennie 4.30-5 w zależności
Kwestia przyzwyczajenia, po urlopie przez pare dni jest ciężko, potem równo z budzikiem albo nawet przed się budzę
Kup jakis kompleks witamin dla mężczyzn, np z Olimpu, pomaga
@Kubul: a długo już tak wstajesz? Dla mnie to była w dużej mierze kwestia przyzwyczajenia, wstaję zazwyczaj w okolicach 5:30 i jest spoko, ale faktycznie chodzę spać stosunkowo wcześnie, najlepiej chwilę po 22, a jak zdarzy się "zasiedzieć" to rano jest zdecydowanie ciężej. W lipcu mieliśmy przesunięcie godzin pracy i wstawałam o 4:30-5 i przez pierwszy tydzień był dramat i chodziłam ciągle niewyspana, później organizm się przyzwyczaił i było już spoko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kubul: zacznij chodzic spac o stalej godzinie, np 23 to po kilku tygodbiach bedziesz sie budzić przed budzikiem wyspany. Ja chodze spac 23:30 najczęściej a budzik mam na 7:05 i czesto wstaje o 6 bo jestem juz wyspany, jak spie dluzej to mnie zaczyna glowa boleć i jestem zmeczony po długim śnie
@Kubul: Zależy o której pójdę spać. Zaczynam pracę o 6:00, staram się iść spać do 22, codziennie jakiś sport, zimny prysznic wieczorem, więc człowiek aż chętnie idzie o tej porze. Zazwyczaj ciężko mi wstać z łóżka, w pracy pierwsza godzina czy dwie też na slow motion :P
@Kubul: Ja codziennie od marca wstaję 4:30 - 4:45. Na tygodniu ok. 21 wieczorem idę do łóżka, chwila na memeski przed snem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i o 22 już staram się mieć wyłączone światło, telefon i oczy. Najgorzej jest zasnąć wcześnie w niedzielę po dwudzionkowym wstawaniu później. :D