Wpis z mikrobloga

@rimi_esson: Ty to jesteś gość, naprawdę jesteś wizjonerem typie. Co z tego, że prosta muzyka jest łatwiejsza do zapamiętania i przez to jest popularna na CAŁYM świecie. Despacito to ambitna muzyka latynoska? Bo mi się wydaję, że to to samo co disco-polo. No ale co ja będę pouczał gościa, który mimo że urodził się w Polsce, to jest koneserem muzyki ambitnej. Jesteś prawdziwym unikatem rimi.
@kam1l: Taaa i zawsze po trzecim piwku cyk zmiana na disco polo bo przecież każdy lubi i #!$%@? ! Jak powiedziałem, że dla mnie mogłoby to być zakazane ustawowo to się poobrazali
@Naturmensch: Czy ja wiem. Większość polaczków uwielbia prosty rytm i proste słowa piosenki, które na przykład dominują w rapie, złożona notacja muzyczna, jak u Chopina albo Czajkowskiego, jest nie do przeprocesowania przez ich mózg, dlatego podświadomie nie lubią muzyki klasycznej.

fixłem
@kam1l: akurat Krawczyk, Wodecki, Violetta Villas i plejada polskich gwiazd tak do lat 90. to kawał dobrej jakościowo muzyki. Teraźniejsza hity pod względem muzycznym nie mają nawet startu. Jestem muzykiem z zawodu, słucham muzyki klasycznej dla przyjemności, ale moją ulubioną stacją radiową jest Radio Pogoda gdzie właśnie można posłuchać starych, dobrych hitów.